UA | RU
16 лютого 2021, 13:04

У Києві двом лікаркам загрожує 10 років в'язниці за продаж документів про інвалідність

Слідчі вже повідомили жінкам про підозру
Слідчі вже повідомили жінкам про підозру
Фото: Нацполіція

У Києві правоохоронці затримали голову медико-соціальної експертної комісії та її спільницю за вимагання хабаря. Зловмисниці змушували пацієнта сплатити три тисячі доларів за прийняття позитивного рішення комісією щодо присвоєння йому групи інвалідності.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Нацполіцію України.

Встановлено, що лікарка Центру первинної медико-санітарної допомоги повідомила пацієнту, що за надання необхідного висновку та опису хвороби йому необхідно передати гроші частинами у найкоротший термін.

Перший платіж у розмірі 30 тисяч гривень чоловік передав лікарці одразу. Крім того, ще 10 тисяч гривень потерпілий передав посередниці, яка натомість віддала йому медичний висновок з підтвердження 2-ї групи інвалідності", - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці затримали чиновницю та її спільницю-лікарку щойно та принесла гроші у кабінет.

Слідчі Оболонського управління поліції повідомили обом фігуранткам про підозру у скоєнні злочину за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Раніше повідомлялось, що у Запоріжжі керівництво міськради привласнило 400 тисяч на ремонті будинків.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
В Україні змінились правила бронювання від військової служби: що треба знати
27 червня 2026, 21:00
В Україні з 1 липня змінюються тарифи на воду: скільки треба буде платити
27 червня 2026, 20:30
Росіяни накрили вогнем Дніпропетровщину: загинув чоловік
27 червня 2026, 20:15
На Львівщині у чоловіка після мобілізації виявили пухлину: чому його не звільнили від служби
27 червня 2026, 19:55
В Україні мобілізували священника: що вирішив суд
27 червня 2026, 19:30
На Житомирщині військовий вдарив поліцейського біля ТЦК, куди забрали його сина
27 червня 2026, 18:55
Смертельна ДТП у Києві: 18-річний мотоцикліст влетів у пішохода
27 червня 2026, 18:25
На Дніпропетровщині поліцейські під дронами намагалися врятувати смертельно поранену жінку
27 червня 2026, 17:55
Українські військові рознесли російські БК
27 червня 2026, 17:25
На Рівненщині жінка орендувала в аферистів неіснуючий будинок
27 червня 2026, 16:40