UA | RU
01 квітня 2020, 13:26

Херсонські депутати виділили 53 мільйони на боротьбу з COVID-19 і підтримали відкриття ринків

У Херсоні депутати більше двох години обговорювали зміни до бюджету, проте проголосували
У Херсоні депутати більше двох години обговорювали зміни до бюджету, проте проголосували

Про це повідомляє RegioNews.

У середу, 1 квітня, депутати Херсонської міської ради зібралися на позачергову сесію, на якій змінили цільове призначення 53 млн грн, які витратять на боротьбу з коронавірусом, а саме - придбання обладнання, дезінфекторів, матеріалів і засобів індивідуального захисту медикам.

Депутати жваво обговорювали питання та кожен мав свої пропозиції. Так, депутат Дмитро Ільченко запропонував виділити з бюджету 2 млн грн на інсулін. А Олена Мазур запропонувала виділити 1 млн гривень на боротьбу з амброзією. Однак пропозиції депутатів не набрали необхідної кількості голосів.

Крім того, депутати не підтримали пропозицію Дмитра Ільченко збільшити резервний фонд на 16 млн гривень. Ці кошти пропонувалося забрати з фінансування харчування дітей у школах. Голосування відбувалось поіменно, однак "за" проголосувало всього 25 депутатів.

Було внесено зміни у Програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій. Зокрема виділені гроші на придбання гіпохлориту на місяц. Дезінфектор отримає управління доріг та рятувальники.

Окрім того, в проекті рішення заплановано фінансування "Херсонелектротрансу" та "Херсонкомунтранссервісу" по 250 тисяч. Ці кошти підуть на обробку тролейбусів та автобусів дезінфікуючими засобами. 500 тис. грн передбачили на дезінфекцію тротуарів в місті.

Херсонська міська рада також підтримала рішення щодо відкриття ринків, але якщо вони будуть дотримуватися посилених протиепідемічних заходів. Після перевірок частина ринків зможе працювати як у Херсоні, так і в районах.

Раніше повідомлялося, що у Херсонській області в місті Каховка помер чоловік, який з симптомами коронавіруса лікувався вдома.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook