UA | RU
05 березня 2020, 18:56

У радника мера Херсона провели обшук

У четвер, 5 березня, правоохоронці провели обшук в кабінеті радника мера Херсона Олени Мазур
У четвер, 5 березня, правоохоронці провели обшук в кабінеті радника мера Херсона Олени Мазур
Фото: Facebook

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на місцеві ЗМІ.

За інформацією херсонських видань, обшук проходив на підставі рішення Цюрупинського районного суду і стосується провадження по справі КП "Херсонський міський центр земельно-майнових відносин", яким нещодавно керувала Мазур.

Колишню директорку КП підозрюють в укладанні фіктивних договорів і розтраті бюджетних коштів. Так, мова йде про договір на надання юридичних послуг з адвокатським об'єднанням "Константа", яке представляє депутат міськради Дмитро Ільченко.

Як повідомляє Хеосон.online, адвокатське об'єднання отримало 180 тис грн від КП. Укладали договір між КП і адвокатською конторою в той час, коли директором була позафракційна депутатка Олена Мазур. Цей договір вона не публікувала в системі Прозорро і судячи з усього, ніяких послуг адвокати КП не надавали.

Пізніше депутат міськради і в той же час адвокат Мазур Дмитро Ільченко опублікував в соцмережі Facebook пост, де роз'яснив дану ситуацію.

За його словами, слідчий відправив запити в одне з комунальних підприємств міста з метою отримання деяких фінансово-господарських документів. Директор підприємства підготувала відповідь з усіма документами, але замість того, щоб відправити пакет - передала їх у міськвиконком. Це було пов'язано з тим, що запит зайшов через міськвиконком - і відповідь теж повинна пройти через міськвиконком.

"Через цю бюрократію слідчий не отримав відповідь вчасно і подав клопотання про обшук. На початку обшуку Мазур видала слідчому вже підготовлений для нього пакет документів. Оскільки рішення на обшук вже було видано - кабінет все одно був оглянутий. У процесі обшуку були знайдені 50 копійок. Вилучені не були",- написав адвоват.

Крім того, він додав, що Олена Мазур має статус свідка, так само як і директор підприємства.

"Обшук - це ознака успіху", - підписав фото адвокат.

24 травня 2024
Шалені черги в ТЦК, блокпости у містах і Резерв+: як минув перший тиждень з новим законом про мобілізацію
З 18 травня 2024 року почав діяти закон про посилення мобілізації, і тепер усі без виключення військовозобов’язані мають оновити свої військово-облікові дані, якщо досі цього не зробили. Фактично "поз...
17 травня 2024
Квартирне питання: де українці купують найбільше житла і чому у Києві більше не придбати дешевих осель
Повномасштабна війна позначилась на усіх сферах життя в Україні. Не став виключенням і ринок нерухомості, адже ситуація на ньому сьогодні вкрай відрізняється від тієї, що була до 24 лютого 2022 року. ...
09 травня 2024
Тариф на світло: на скільки та коли може зрости
Ще після закінчення опалювального сезону в медійному просторі все частіше почали точитися розмови про підвищення тарифів на електроенергію для населення. Наразі до цих обговорень підключилися також оф...
26 квітня 2024
Вища освіта по-новому: до чого тепер готуватися студентам
Днями Верховна Рада прийняла закон, що покликаний удосконалити освітній процес для здобувачів вищої освіти в українських вишах. Загалом чиновники запевняють, що з прийняттям цього закону, усі вищі нав...