UA | RU
21 липня 2024, 10:07

Росіяни вчергове обстріляли Харківщину, постраждали двоє чоловіків

фото: Олег Синєгубов/Telegram

Вранці, 21 липня, російські війська обстріляли два населені пункти Харківщини. Постраждали двоє людей. А загалом за минулу добу через атаки російських окупантів постраждали восьмеро людей

Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, передає RegioNews.

Зокрема, як зазначається у повідомленні, о 04:30 росіяни обстріляли смт Білий Колодязь Чугуївського району. Внаслідок обстрілу С-300 зруйноване приватне домоволодіння. Постраждав 69-річний чоловік та гостра реакція на стрес у чоловіка 54 років.

О 07:05 окупанти атакували с. Довжик Богодухівського району, Золочівської тергромади. Внаслідок обстрілу FPV-дроном горів автомобіль.

Також Синегубов поінформував про наслідки обстрілів, які були здійснені протягом минулої доби.

  • У селі Козача Лопань Дергачівської тергромади внаслідок обстрілу у суботу ввечері поранень зазнали чоловік 64 роки та жінка 77 років.
  • У селі Печеніги Чугуївського району внаслідок обстрілу приватного підприємства "Іскандером" постраждала 54-річна жінка.
  • У селі Івашки Богодухівського району внаслідок влучання FPV-дрона у магазин постраждали два чоловіки 48 та 33 років, дві жінки 62 та 44 років.
  • У смт Білий Колодязь Чугуївського р-ну FPV-дрон влучив у приватний будинок. Постраждала 57-річна жінка.
  • Також ворог атакував село Довжик Богодухівського району FPV-дроном - спалахнув автомобіль.
  • У місті Куп'янськ внаслідок ворожого артобстрілу пошкоджено приватний будинок.
  • У селі Черкаські Тишки Харківського району через атаку РФ горіла трава на площі 2000 м2.
  • У селі Васищеве Безлюдівської ТГ Харківського району через обстріл горіла господарча споруда та пошкоджене приватне домоволодіння.
  • Село Козача Лопань росіяни атакували КАБ, пошкоджено 5 приватних домоволодінь.

Голова ОВА також повідомив, що на Харківському напрямку ворог продовжував активні дії, загалом відбулося сім бойових зіткнень.

"Бої точилися в районах населених пунктів Вовчанськ та Глибоке. На Куп’янському напрямку противник 13 разів атакував позиції українських підрозділів. Сили оборони відбивали штурмові дії поблизу семи різних населених пунктів", - йдеться у повідомленні.

Основні зусилля загарбники докладали в районах Берестового та Стельмахівки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росіяни FPV-дроном атакували магазин на Харківщині, четверо людей отримали поранення.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
Зеленський: гарантії безпеки від США для України погоджені на 100%
29 грудня 2025, 00:21
Трамп назвав зустріч із Зеленським "чудовою" та відзначив прогрес
29 грудня 2025, 00:03
Трамп і Зеленський завершили зустріч – розпочалася онлайн-конференція з європейськими лідерами
28 грудня 2025, 23:20
"Хочу битися з ним": Усик підтвердив бій з Вайлдером у наступному році
28 грудня 2025, 22:37
Трамп пригостив Зеленського шоколадним тортом зі своїм іменем
28 грудня 2025, 22:28
Сильна негода паралізувала дороги Івано-Франківщини: рятувальники евакуювали 32 людей
28 грудня 2025, 22:02
Трамп заявив, що президенти України та Росії хочуть укласти угоду
28 грудня 2025, 21:35
Після переговорів із Зеленським Трамп планує знову зателефонувати Путіну
28 грудня 2025, 21:02
На Київщині молода пара загинула від чадного газу: причиною став автономний обігрівач
28 грудня 2025, 18:28
Після зустрічі у Маямі Зеленський та Трамп зателефонують європейським лідерам
28 грудня 2025, 17:05