UA | RU
21 серпня 2021, 10:15

Михайло Добкін: Я зможу відстояти Харків у Києві, я там не всім подобаюся, але зі мною рахуються

Харків сьогодні знають і поважають в Україні, і харків'яни мають всі підстави пишатися своїм містом. Але, якщо не відстоювати інтереси Харкова в Києві, то все хороше може застаріти

Про це лідер ГО "Наш Дім - Харків", харківський міський голова у 2006-2010 роках Михайло Добкін заявив під час зустрічі з харків'янами в одному з "ДОБКІН ХАБів".

"Я не сумніваюся в нашій спільній перемозі, адже всі важливі виклики, які у нас були, ми змогли вирішити з користю для міста", - заявив Добкін, звертаючись до своїх прихильників, нагадавши, що Харків зумів отримати право проводити Євро-2012, незважаючи на те, що спочатку планувався як "запасне місто", і це дало потужний поштовх для розвитку харківської інфраструктури, яка працює для харків'ян і донині.

За словами Михайла Добкіна, Харків сьогодні "знають і поважають в Україні, і харків'яни мають всі підстави пишатися своїм містом. Але, якщо не продовжити, не відстоювати інтереси Харкова в Києві, то все хороше може застаріти". "Моє прізвище в Києві добре знають, воно не всім подобається, але зі мною там рахуються. І якщо я буду наділений повноваженнями від імені харків'ян, моя сила і вплив на них помножиться рівно на 1,5 млн., на кількість жителів Харкова. Я з них не злізу з багатьох серйозних структурних питань", - додав лідер ГО "Наш Дім – Харків".

Нагадаємо, вибори Харківського міського голови відбудуться 31 жовтня 2021 року. Раніше Михайло Добкін заявив, що його команда готова працювати на розвиток Харкова і він має намір щовечора приїжджати в звичайні двори, щоб особисто безпосередньо говорити з містянами. "Я маю чітке розуміння, що робити, в якому напрямку рухатися, щоб Харків розвивався. Я чую людей, у нас хороший зворотний зв'язок. На кожній нашій зустрічі з'являються майбутні помічники на громадських засадах - мої "очі і вуха" в кожному районі, дворі. І я впевнений, що ми створимо відмінну команду, з якою разом будемо розвивати наше улюблене місто", — заявив Михайло Добкін.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
13 лютого 2026
Повістка для мера. Як мобілізація стає засобом політичної розправи
Третє місто Кропивниччини залишилося без мера, якого спочатку через суд поновили на посаді, а потім мобілізували до армії, як він сам говорить, у якості помсти
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
Депутат Жан Беленюк залишився без опалення
14 лютого 2026, 01:55
Зірка Дизель-щоу Євген Сморигін зізнався, чому розлучився з першою дружиною-росіянкою
14 лютого 2026, 01:35
Зірка Холостяка Анастасія Половінкіна розсекретила свій роман з відомим співаком
14 лютого 2026, 00:55
Співачка Аліна Гросу зізналась, чому приховувала стать дитини від Ірини Білик
14 лютого 2026, 00:35
До 400 гривень за квітку і дорожче: скільки в Києві коштують букети на День закоханих
13 лютого 2026, 23:55
Мама востаннє бачила їх ще немовлятами: з окупованої Херсонщини врятували ще одну групу дітей
13 лютого 2026, 23:35
Зеленський назвав найбільший компроміс, на який може піти Україна в переговорах із РФ
13 лютого 2026, 23:04
На Київщині потяг на смерть збив жінку
13 лютого 2026, 22:55
У Чернігівській області жінка народила вдома двійню
13 лютого 2026, 22:45
На Буковині отримав підозру чоловік, який викрав 13-річну дівчинку: що йому загрожує
13 лютого 2026, 22:40