UA | RU
23 липня 2021, 17:58

Михайло Добкін про обшуки НАБУ в Харківській облраді: Все керівництво облради має піти у відставку

Після Харківського "улову" НАБУ і САП все керівництво Харківської обласної ради має піти у відставку

Про це на своєму каналі в Телеграм написав лідер громадської організації "Наш Дім - Харків", харківський міський голова в 2006-2010 роках Михайло Добкін, коментуючи вчорашні обшуки НАБУ і САП в Харківській облраді і затримання заступника голови облради Андрія Малиша і депутата облради Сергія Гладкоскока.

"Не тільки заступник голови, але і все керівництво Харківської обласної ради має піти у відставку. Вони на ці відповідальні посади не обиралися, а фактично призначалися, з порушенням чинного регламенту ради і під повним контролем олігарха Павла Фукса і колишнього керівника МВС Арсена Авакова", - написав Добкін.

За його словами, "призначення людей Фукса і Авакова на вищі посади в керівництво ради не відповідало ані бажанням, ані волі виборців Харківської області".

"Подібне відбувалося і з "обранням" тимчасового керівництва міста. Покровителі ті ж. Але виконано при ще більш обтяжливих обставинах. Не сумніваюся, незабаром і ця ситуація отримає справедливу оцінку", - підсумував Добкін.

Нагадаємо, ввечері 22 липня у Харківській облраді пройшли обшуки, за підсумками яких були затримані заступник голови облради Андрій Малиш і депутат облради від ОПЗЖ Сергій Гладкоскок. Вони підозрюються у вимаганні хабара розміром в 1 млн. 50 тис. грн у директора одного з комунальних підприємств міста.

Також у справі фігурує голова облради Артур Товмасян, однак, за інформацією НАБУ, він не має процесуального статусу. Відносно Товмасяна проводиться перевірка.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання
09 березня 2026
Економія на людях: з якими реаліями медицини стикаються жителі регіонів
Кількість фахівців у медичній сфері в Україні за десять років скоротилася в рази. Продовжують масово закриватися заклади охорони здоров'я, особливо у сільській місцевості де місцева влада не має доста...
03 березня 2026
Черкащина без голови. Чому облрада не об'єдналась навколо кандидата у пікселі
Четверта спроба обрати голову Черкаської обласної ради провалилась. В сесійній залі не зібралась достатня кількість депутатів, щоб підтримати компромісного кандидата Євгена Курбета на цій посаді