UA | RU
27 січня 2021, 13:39

Директора комунального підприємства Харкова підозрюють у привласненні мільйона гривень

Він вносив зміни в тендерну документацію, щоб перемогла підконтрольна йому фірма
Він вносив зміни в тендерну документацію, щоб перемогла підконтрольна йому фірма
Фото: з відкритих джерел

Національне антикорупційне бюро повідомило про підозру директору комунального підприємства Харкова, зловживання якого завдали збитків на суму майже 1 млн гривень.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на пресслужбу НАБУ.

Слідчі встановили, що у 2016 році директор комунального підприємства, який на той момент був і депутатом міськради, при закупівлі обладнання вніс зміни в тендерну документацію в інтересах підконтрольної йому фірми. В результаті чого була здійснена закупівля іншої продукції.

Своїми діями директор завдав комунальному підприємству збитків на мільйон гривень - саме стільки фірма-переможець отримала за постачання обладнання. Частина цих коштів після отримання була перерахована фірмою-постачальником на рахунки компанії, бенефіціарним власником якої був директор комунального підприємства.

Директору вручили підозра ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, у Києві на хабарі 3 тис. дол. затримали двох чиновників Мін'юсту, державні виконавці вимагали гроші від мешканки столиці.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання