UA | RU
16 вересня 2020, 08:14

Ситуація на Донбасі: бойовики продовжують провокації, за добу 3 обстріли

Серед українських військових від обстрілів ніхто не постраждав
Серед українських військових від обстрілів ніхто не постраждав
Фото: з відкритих джерел

Протягом минулої доби незаконні збройні формування бойовиків тричі порушили режим "тиші" на Донбасі. Українські воїни продовжують неухильно дотримуватися режиму припинення вогню та сумлінно виконувати завдання за призначенням.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на штаб ООС.

Так, режим припинення вогню бойовики порушили поблизу населеного пункту Причепилівка. В бік наших позицій ворог здійснив неприцільний постріл з підствольного гранатомета. Вогнева провокація не становила загрози нашим захисникам, тому українські підрозділи зброю у відповідь не застосовували.

Водночас, у районі тимчасово окупованого населеного пункту Калинове ворог здійснював інженерне обладнання позицій у бік наших підрозділів біля Попасної. А неподалік населеного пункту Водяне виявлено проліт БПЛА противника із перетином лінії розмежування. Безпілотник був подавлений українськими засобами радіоелектронної боротьби. Це унеможливило його подальше застосування.

Окрім того, під час проведення інженерних робіт один український захисник підірвався на невідомому вибуховому пристрої поблизу Водяного. Воїн отримав поранення середнього ступеня важкості", - зазначають в штабі.

Також у районі населеного пункту Шуми внаслідок вибуху гранати типу РГД-5, встановленої, імовірно, у вигляді розтяжки, отримали поранення двоє військовослужбовців. Усіх поранених було доставлено до лікувальних закладів, їхній стан – стабільний і задовільний.

Від початку поточної доби, 16 вересня, у районах відповідальності наших бригад зафіксовано 1 порушення режиму припинення вогню.

Так, поблизу населеного пункту Катеринівка збройні підрозділи Російської Федерації здійснили неприцільний постріл із підствольного гранатомета.

Серед особового складу Об’єднаних сил бойових втрат і поранень унаслідок пострілу немає.

Раніше повідомлялось, що на Донбасі підірвалися троє українських військових.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
30 березня 2026
Історія із U420. Як "сувеніри з кайфом" спровокували погроми по усій країні
Один із вітчизняних бізнесів, який стрімко розвивається у нинішніх складних умовах, викликав певні підозри у журналістів. І виявилося, що все не так просто і однозначно…
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
У Слов'янську ворог вдарив по залізниці: поранено четверо працівників
31 березня 2026, 14:29
На Хмельниччині відправили за ґрати військового, який вкрав авто
31 березня 2026, 14:05
Мандротерапія по-полтавські: родини захисників побували в Опішні
31 березня 2026, 13:57
Смертельна ДТП на Київщині: квадроцикл влетів у дерево
31 березня 2026, 13:45
КОРД у Дніпрі: спецпризначенці працюють біля ймовірних кол-центрів
31 березня 2026, 13:14
Смерть підлітка у Києві: за продаж наркотиків судитимуть 20-річного юнака
31 березня 2026, 12:59
Дрони 225-го ОШП допомогли українським полоненим втекти з рук окупантів
31 березня 2026, 12:41
На Київщині ділки продавали документи ухилянтам за тисячі доларів
31 березня 2026, 12:30
Для відновлення сил: на Дніпропетровщині відкрили простір підтримки для жінок
31 березня 2026, 12:12
Експравоохоронець стріляв по військових під Запоріжжям – справу скерували до суду
31 березня 2026, 11:54