UA | RU
07 липня 2021, 09:14

Вбивство у Дніпрі: поліція 13 годин вела переговори з підозрюваним

Фото: Нацполіція

Правоохоронці Дніпра 13 годин вели переговори з підозрюваним у вбивстві 57-річної жінки: чоловік забарикадувався у дачному будинку та погрожував покінчити життя самогубством 

Як передає RegioNews, про це повідомили у відділі комунікації поліції Дніпропетровської області.

Згідно з даними правоохоронців, конфлікт виникнув 5 липня вранці між 62-річним власником квартири та 57-річною помічницею по дому: чоловік 11 разів вдарив її ножем в груди й спину. Вона померла на місці.

Після скоєння вбивства підозрюваний забарикадувався на дачі та погрожував покінчити життя самогубством. Після 13 годин перемовин чоловік здав зброю та вийшов з будинку, 6 липня близько 11-ї ранку його затримали.

Під час обшуку з оселі підозрюваного вилучили п’ять одиниць зареєстрованої зброї. Чоловіку загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі за умисне вбивство.

Раніше повідомлялось, що на Львівщині поряд з поліцейською дільницею розстріляли людину.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників