UA | RU
18 березня 2020, 12:22 16

Дніпропетровська облрада виділила майже 45 мільйонів на боротьбу з коронавірусом

Депутати Дніпропетровської обласної ради на екстреній комісії проголосували за виділення 44,5 мільйони гривень на заходи епідемічної безпеки
Депутати Дніпропетровської обласної ради на екстреній комісії проголосували за виділення 44,5 мільйони гривень на заходи епідемічної безпеки
Фото: pixabay.com

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на пресслужбу облради.

Так, 21,5 мільйон вирішили виділити на забезпечення готовності медичних закладів області до надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку захворювання на коронавірус 2019-nCoV. 23 мільйони гривень - на централізовану закупівлю медичного обладнання.

В облраді також повідомили, що одночасно вирішується питання додаткового фінансування доплати лікарям та термінової закупівлі засобів індивідуального захисту підвищеного ступню саме медичним працівникам, які є в зоні найбільшого ризику при контакті з потенційно інфікованими людьми.

Разом з мерами великих міст вирішується питання про відкриття на період карантину окремих дитячих закладів для дітей осіб, безпосередньо задіяних в забезпеченні протиінфекційних заходах.

Зазначимо, в Дніпропетровській області немає жодного зареєстрованого випадку захворювання коронавірусом.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Нагадаємо, станом на 20:00 17 березня в Україні лабораторно підтверджено 14 випадків COVID-19, з них 2 летальних. Усього в світі коронавірусом захворіло 198 тисяч людей.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook