UA | RU
18 березня 2020, 12:22 14

Дніпропетровська облрада виділила майже 45 мільйонів на боротьбу з коронавірусом

Депутати Дніпропетровської обласної ради на екстреній комісії проголосували за виділення 44,5 мільйони гривень на заходи епідемічної безпеки
Фото: pixabay.com
Депутати Дніпропетровської обласної ради на екстреній комісії проголосували за виділення 44,5 мільйони гривень на заходи епідемічної безпеки

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на пресслужбу облради.

Так, 21,5 мільйон вирішили виділити на забезпечення готовності медичних закладів області до надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку захворювання на коронавірус 2019-nCoV. 23 мільйони гривень - на централізовану закупівлю медичного обладнання.

В облраді також повідомили, що одночасно вирішується питання додаткового фінансування доплати лікарям та термінової закупівлі засобів індивідуального захисту підвищеного ступню саме медичним працівникам, які є в зоні найбільшого ризику при контакті з потенційно інфікованими людьми.

Разом з мерами великих міст вирішується питання про відкриття на період карантину окремих дитячих закладів для дітей осіб, безпосередньо задіяних в забезпеченні протиінфекційних заходах.

Зазначимо, в Дніпропетровській області немає жодного зареєстрованого випадку захворювання коронавірусом.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Нагадаємо, станом на 20:00 17 березня в Україні лабораторно підтверджено 14 випадків COVID-19, з них 2 летальних. Усього в світі коронавірусом захворіло 198 тисяч людей.


Косюк Юрій
Куратор Вінницької та Черкаської областей по боротьбі з COVID-19
Ігор Палиця
Куратор Волинської області по боротьбі з COVID-19
Андрій Ставніцер
Куратор Одеської області по боротьбі з COVID-19
Всі досьє »