UA | RU
05 січня 2025, 10:58

Окупанти вдарили КАБами по Чернігівщині: поранені 9 цивільних, пошкоджені лікарня та будинки

фото: Нацполіція

Вчора ввечері, 4 січня, росіяни скинули КАБи на житловий масив міста Семенівка Новгород-Сіверського району. Поранення дістали дев'ятеро людей, серед яких двоє дітей

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на пресслужбу Національної поліції в Чернігівській області.

Правоохоронці фіксують наслідки влучань та збирають докази чергових воєнних злочинів окупантів. Станом на 23:00 було відомо про сімох потерпілих. Слідчі відкрили кримінальні провадження.

Вранці 5 січня голова Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус повідомив, що постраждали дев'ятеро осіб. Через атаку значно пошкоджені адмінбудівля, місцева лікарня, два пʼятиповерхові будинки, кілька приватних осель та обʼєкти інфраструктури.

"9 поранених, з них двоє дітей – 8 та 13 років. Всі госпіталізовані до лікарні у сусідній громаді. Одну людину перевезли до обласної лікарні", – йдеться у повідомленні.

Сьогодні фахівці проводять роботи з консервації пошкоджень там, де руйнування не критичні. В'ячеслав Чаус додав, що з Семенівки вночі евакуювали 24 пацієнтів місцевого територіального центру – людей похилого віку перевезли до відповідної установи у Чернігів.

Нагадаємо, ввечері 3 січня росіяни завдали груповий ракетний удар по Чернігову – поцілили по житловій забудові на околиці міста.

Рятувальну операцію на місці ворожого удару 4 січня завершили. Внаслідок атаки семеро людей поранені: двоє перебувають на стаціонарному лікуванні, пʼятеро на амбулаторному. Одна людина загинула.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню
Росія розширила "Алабугу" на 340 га: супутникові знімки підтверджують масштабне будівництво цехів для "шахедів"
10 травня 2026, 12:53
Вогонь охопив 1200 гектарів: у Зоні відчуження на Київщині вирує масштабна лісова пожежа
10 травня 2026, 12:14
На Дніпропетровщині росіяни дроном атакували пожежну машину, є поранений
10 травня 2026, 11:57
У Харкові викрили дует "закладчиків": вилучено понад 300 згортків із психотропами
10 травня 2026, 11:37
Російський дрон атакував цивільне авто на Сумщині: є поранений
10 травня 2026, 11:14
Стрілянина у Черкасах: чоловік відкрив вогонь по дітях через бузок
10 травня 2026, 10:57
У Львові затримали зловмисника, який взяв у заручниці дитину: деталі
10 травня 2026, 10:41
Росія атакувала Україну 27 дронами: серед "шахедів" виявили "Гербери" та "Пародії"
10 травня 2026, 10:10
На Волині судили агента РФ, який "звітував" росіянам про військові об'єкти Польщі
09 травня 2026, 22:45
Стрілянина біля ТЦК в Закарпатті: в ТЦК зробили заяву
09 травня 2026, 22:15