UA | RU
12 червня 2020, 11:31 21

Депутати черкаської облради запропонували ввести у Смілі пряме президентське правління

Каталізатором загострення ситуації в Смілі стали протести медиків
Каталізатором загострення ситуації в Смілі стали протести медиків
Фото: Прочерк

Депутати Черкаської облради звернулися до СБУ та запропонували запровадити у Смілі пряме президентське правління через протистояння міського голови, секретаря і депутатського корпусу

Про це пише RegioNews з посиланням на місцеве видання "Прочерк".

Через протести медиків Сміли, які ходять на роботу і не отримують зарплату депутати смілянської міської ради збиралися на сесію вже вдічі, але так нічого і не вирішили. Тому сьогодні, 12 червня, медики Сміли приїхали на сесію Черкаської облради.

Про це на сесії Черкаської облради повідомив голова Федерації профспілок у Черкаській області Петро Шевченко.

Ми зустрічалися в п’ятницю з міським головою, колективами. Мала бути вчора сесія, яка б вирішила проблему. На жаль, вчора сесія не відбулася через відсутність кворуму, – сказав Петро Шевченко.

Депутат облради Олексій Давиденко сказав, що подав інформацію місцевому органу СБУ з проханням втрутитись в ситуацію в Смілі, бо "Сміла показала, що не кожна кухарка може керувати".

Депутат Іван Далібожак закликав запровадити у Смілі пряме президентське правління до місцевих виборів восени 2020 року.

Голова Черкаської ОДА Роман Боднар сказав, що побачив у листі від смілян ознаки того, що зарплата не виплачується медикам умисно, а тому вчора ввечері провів термінову нараду з правоохоронцями щодо Сміли.

Нагадаємо, вчора, 11 червня, на сесію Смілянської міської ради прийшли працівники медичних закладів міста. Вони вимагали виплати заробітної плати за останні місяці.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews