UA | RU
15 квітня 2020, 11:22 44

В Умані на карантин закрили Могилу цадика Нахмана

Після смерті від коронавірусу паломника із США, місцева влада вирішила закрити меморіальний комплекс "Могила цадика Нахмана"
Фото: ризиковий турист
Після смерті від коронавірусу паломника із США, місцева влада вирішила закрити меморіальний комплекс "Могила цадика Нахмана"

Про це інформує "Голос України", пише RegioNews.

Після трагічного випадку з рабином, громадянином США, котрий приїхав до Умані як паломник і помер від коронавірусу, на карантин зачинено меморіальний комплекс "Могила цадика Нахмана".

Рішенням Уманської міської ради в'їзд та виїзд з міста на чотирьох блокпостах контролюється правоохоронцями, рятувальниками ДСНС та медпрацівниками.

Як повідомила секретар Уманської міської ради Людмила Кирилюк, дружина померлого хасида та шестеро його дітей перебувають зараз в Умані на самоізоляції, двоє з родини отримують амбулаторне лікування.

Загалом в Умані зареєстровано 9 хворих на COVID-19. П'ятеро з них перебувають під наглядом сімейних лікарів і лікуються вдома.

На 15 квітня на Черкащині зафіксовано 105 хворих на коронавірус. У міській інфекційній лікарні перебуває 16 пацієнтів. В області зареєстровано один летальний випадок від СOVID-19.

Загалом кількість хворих коронавірусом зросла до 3764, за добу виявили 392 нових випадки

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Читайте також: Як протистоять коронавирусу в регіонах: хроніка (оновлюється)


Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Сухомлин Сергій
Міський голова Житомира
Володін Василь
Кандидат на посаду голови Київської обласної державної адміністрації
Хомко Володимир
Міський голова Рівного
Всі досьє »