UA | RU
11 січня 2024, 13:14

​На Житомирщині сталася смертельна ДТП: Audi зіткнулося з вантажівкою

Фото: Facebook

Дорожньо-транспортна пригода сталася зранку 11 січня на 216 км автодороги Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський

Як інформує RegioNews, про це повідомили в поліції області.

Попередньо, близько 08:30 відбулося зіткнення автомобіля "Audi", що рухався у напрямку м. Житомира, та зустрічної вантажівки "Renault" під керуванням 34-річного жителя Рівненщини.

"У результаті ДТП водій легковика, 40-річний житель м. Бердичева, отримав тілесні ушкодження, несумісні з життям", - йдеться у повідомленні.

У рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України, триває з’ясування всіх обставин події.

Нагадаємо, 8 січня дорожньо-транспортна пригода сталась на автодорозі "Київ-Чоп" у селі Дідилів Львівського району, зіткнулись авто і мікроавтобус. Внаслідок зіткнення за медичною допомогою звернулись восьмеро осіб (зокрема, й двоє водіїв транспортних засобів): мешканці Львівщини, Рівненщини та Вінниччини віком від 19 до 60 років.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню
Евакуація з лайнера MV Hondius: у двох людей виявили хантавірус
11 травня 2026, 13:56
На Херсонщині жінка загинула через вибухівку, сховану у вінку біля меморіалу
11 травня 2026, 13:43
У мережі показали, на що росіяни перетворили окуповані Олешки на Херсонщині
11 травня 2026, 13:30
У Дніпрі біля вокзалу напівоголений чоловік виліз на балкон і погрожує стрибнути
11 травня 2026, 13:18
Екснардепу Мураєву оголосили нову підозру: СБУ розкрила деталі
11 травня 2026, 12:57
Зайнялася термоковдра: на Буковині літній чоловік опинився в реанімації через пожежу в пансіонаті
11 травня 2026, 12:49
Бійка школярів під Одесою закінчилася лікарнею для дитини
11 травня 2026, 12:39
Стрілянина через бузок: у Черкасах відшукали чоловіка, який відкрив вогонь по дітях
11 травня 2026, 12:28
На Хмельниччині посадовець міграційної служби "забув" вказати в декларації майно на 13 млн грн
11 травня 2026, 12:13
Замість відпустки – фронт: у "ЛНР" вчителів хочуть залучити до війни
11 травня 2026, 11:54