UA | RU
03 березня 2024, 17:48

Кабмін виділив рекордні 1,3 млрд гривень на будівництво фортифікацій у Запорізькій області

фото: facebook.com/JointForcesCommandAFU

Кабінет міністрів України за дорученням президента Володимира Зеленського виділив рекордну суму для будівництва фортифікацій на Запорізькому напрямку. Йдеться про понад 1,3 мільярда гривень

Про це заявив голова Запорізької обласної військової адміністрації (ОВА) Іван Федоров, передає RegioNews.

За словами очільника Запорізької ОВА, будівництво ведеться зранку і продовжується пізно ввечері.

"Безпосередньо на території Запорізької області виділено більш ніж 1,3 мільярда для будівництва фортифікаційних споруд, і це будівництво ведеться зранку і продовжується пізно ввечері. Деякі роботи проводяться вночі. Все робиться для того, щоб якомога швидше надати відчуття безпеки й цивільним мешканцям на території Запорізької області, і, звичайно, військовим", — сказав Іван Федоров.

Він також зазначив, що будівельні роботи фортифікаційних споруд проводяться як цивільними підрядниками, так і військовими, та будуть виконані в найкоротші терміни.

За словами голови Запорізької ОВА, основна задача будівництва полягає в тому, щоб українські військові відчували себе спокійніше і були готові до будь-якого розвитку подій. Проте, він наголосив, що це не означає, що хтось збирається відступати.

Нагадаємо, раніше у Командуванні Сил підтримки ЗСУ заявили, що в Україні всі можливі ресурси інженерних військ використовуються на повну потужність для будівництва фортифікацій.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей