UA | RU
28 лютого 2021, 17:57 954

На Запоріжжі членкиня виборчкому отримала п`ять років тюрми за незаконну видачу бюлетенів

Жінка незаконно видала в день виборів 16 бюлетенів
Жінка незаконно видала в день виборів 16 бюлетенів
Фото з відкритих джерел

Членкиня однієї з сільських виборчих дільниць Запорізької області, яка незаконно видала невстановленій особі 16 чужих виборчих бюлетенів, сидітиме у тюрмі п`ять років.

Про це свідчить вирок Бердянського міськрайонного суду Запорізької області від 24 лютого в реєстрі судових рішень, пише RegioNews.

Бердянський суд за виборче порушення засудив продавчиню магазину, яка торік у жовтні була членом виборчої комісії Радолівської сільської ДВК Бердянського району Запорізької області № 230504. Членкиня виборчкому свідомо, аби забезпечити перемогу певного кандидата, видала 16 виборчих бюлетенів одній невстановленій особі.

Видані жінкою бюлетені були призначені іншим чотирьом людям, які в цей день не могли брати участь в голосуванні. Незаконно видаючи бюлетені, членкиня виборчкому поставила свій підпис у контрольних талонах до бюлетенів та порядкові номери.

Стосовно жінки було порушено справу про надання виборчих бюлетенів членом виборчої комісії особі, яка не мала права їх отримувати (за ч. 3 ст. 158-1 КК України).

Обвинувачена членкиня виборчкому повністю визнала провину та уклала з прокурором угоду про визнання винуватості, в якій сторонами було узгоджено покарання.

Суд, визнавши жінку винною, угоду затвердив. Відповідно до неї членкині виборчкому призначено покарання у виді п`яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виборчим процесом, на такий самий термін. Покарання є умовним – з іспитовим строком на один рік.

Нагадаємо, днями працівники СБУ викрили чиновників одного із департаментів Запорізької міської ради на розкраданні коштів із державного бюджету.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram