UA | RU
04 жовтня 2024, 17:53

В Ужгороді легковик збив дитину на пішохідному переході

скріншот із відео Віталія Глаголи

В Ужгороді, на проспекті Свободи поблизу готеля Закарпаття, легковий автомобіль збив дитину. ДТП трапилася прямо на пішохідному переході

Про це повідомив закарпатський журналіст Віталій Глагола, передає RegioNews.

"Дві дитини вибігли на пішохідний перехід, одна дитина встигла зупинитись, інша потрапила під колеса автівки, водій якої не зреагував на двох дітей, які бігли по пішохідному переході", – поінформував журналіст.

За його словами, наразі дитина перебуває в лікарні, їй діагностували струс мозку. Попередньо, водій автівки був тверезий.

Раніше повідомлялося, що 3 жовтня на Чернігівщині двоє підлітків на мотоциклі загинули в ДТП.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 лютого 2026
Франківськ як маркер. Чому євроінтеграція буксує на рівні мерій
Екологічна ситуація у Івано-Франківську погіршується, а місцева влада знову говорить про будівництво храмів
16 лютого 2026
Між Трампом і Києвом: яким буде стратегічний вибір Європи
У Мюнхені обговорили місце України в новій архітектурі європейської безпеки
13 лютого 2026
Повістка для мера. Як мобілізація стає засобом політичної розправи
Третє місто Кропивниччини залишилося без мера, якого спочатку через суд поновили на посаді, а потім мобілізували до армії, як він сам говорить, у якості помсти
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку