UA | RU
19 лютого 2020, 14:27

Евакуація з Китаю: усі українці прибули в аеропорт Уханя (ФОТО)

Українці та іноземці, які 19 лютого спецрейсом будуть евакуйовані в Україну, прибули до терміналів міжнародного аеропорту міста Ухань
Українці та іноземці, які 19 лютого спецрейсом будуть евакуйовані в Україну, прибули до терміналів міжнародного аеропорту міста Ухань
Фото: china.mfa.gov.ua

Про це RegioNews повідомили у пресслужбі посольства України в Китаї.

"Усі громадяни України й іноземці, які будуть евакуйовані, вже доставлені до міжнародного аеропорту м. Ухань. Розпочалася реєстрація пасажирів і багажу на спецрейс", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що усіх евакуйованих з міста Ухань та інших міст провінції Хубей доправили до міжнародного аеропорту Тяньхе у місті Ухань автобусами.

Всього в евакуаційному списку 48 громадян України та 29 іноземців.

Трохи згодом розпочалася реєстрація пасажирів і багажу на спецрейс.

У свою чергу, китайські вчені заявили про подолання піку епідемії коронавырусу.

Згідно з результатами дослідження, опублікованого в журналі Chinese Journal of Epidemiology, у більшості заражених людей спостерігаються легкі симптоми. До ризику для життя піддаються літні пацієнти та пацієнти з супутніми захворюваннями.

Також вчені відзначають, що приблизно 80,9% випадків захворювання класифікуються як легкі, 13,8% - як важкі, і тільки 4,7% - як критичні. Загальна смертність від вірусу COVID-19 склала 2,3%. Чоловіки помирають частіше - 2,8%, ніж жінки - 1,7%.

Нагадаємо, вночі, 19 лютого, з Києва вилетів літак до китайського міста Ухань, який проведе евакуацію українців та громадян ще десяти країн у зв'язку з коронавірусом.

У Китаї кількість померлих від пневмонії, викликаної новим коронавірусів COVID-19, становить вже 2011 осіб.
29 вересня 2023
Вихідні у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді: гастротури, величні замки та палаци, а також музей-тюрма
Якщо літо — час відпусток та досить тривалих подорожей, то осінь спонукає поїхати у нове для себе місто, щоб трохи перезавантажитися.
29 вересня 2023
Скандальна заява Корнієнка: чому Україна вже перейшла до "президентської держави"
Навколо "Слуги народу" і Президента розгорілася нова жвава дискусія з присмаком скандалу. Поштовхом до неї стали слова першого віцеспікера та одного з лідерів президентської партії Олександра Корнієнк...
28 вересня 2023
Кадрові призначення в Міноборони: ким Умєров замінив Маляр та інших заступників Резнікова
Новий міністр оборони України Рустем Умєров почав формувати свою команду. Кабмін уже призначив йому трьох заступників – Юрія Джигира, Наталію Калмикову та Катерину Черногоренко. Ці призначення – лише ...
27 вересня 2023
Недороблена деколонізація. Де в Україні досі залишаються російсько-комуністичні пам’ятники
В Україні ще у 2015 році набув чинності так званий закон про декомунізацію, але досі у різних містах та селах є вулиці, названі на честь радянських діячів.

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram