UA | RU
20 лютого 2020, 11:22

На Волині закрили єдину на всю область дитячу лікарню

Депутати Волинської облради припинили діяльність єдиної на всю область дитячої лікарні. Рішенням обласної ради багатопрофільний медзаклад приєднали до перинатального центру.
Депутати Волинської облради припинили діяльність єдиної на всю область дитячої лікарні. Рішенням обласної ради багатопрофільний медзаклад приєднали до перинатального центру.

Про це пише RegioNews з посиланням на сюжет Подробиць на Інтері.

Волинські депутати проголосували за об’єднання лікарні і перинатального центру в одну установу – "Обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства”. За припинення діяльності обласної лікарні, як окремої медичної установи проголосувало 34 депутати.

Однак персонал медичного закладу висловив позицію проти реорганізації. Звернення до депутатів не реорганізовувати медзаклад підписали 860 з майже тисячі працівників лікарні. Рішення ж обласних депутатів оскаржуватимуть в суді. Про це розповів генеральний директор Волинської обласної дитячої лікарні Сергій Ляшенко.

В обласній раді коментуючи рішення, зазначили, що це не останнє об’єднання медзакладів в області. Начальниця відділу з питань управління об’єктами спільної власності виконавчого апарату облради Мирослава Якимчук пояснила, що у зв’язку з медреформою Волинь не має фінансової спроможності утримувати нині існуючі медустанови. На реорганізацію обласної дитячої лікарні і перинатального центру, сказала посадовиця, необхідно не менше двох місяців.

Персонал дитячої лікарні побоюється, що після об’єднання відбудуться чисельні скорочення. Хоч гендиректорка обласного перинатального центру Ірина Горавська запевнила, що після об’єднання заклади працювати в такому режимі, як працюють зараз, і про скорочення персоналу у зв’язку з реорганізацією медзакладів на разі не йдеться.
29 вересня 2023
Вихідні у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді: гастротури, величні замки та палаци, а також музей-тюрма
Якщо літо — час відпусток та досить тривалих подорожей, то осінь спонукає поїхати у нове для себе місто, щоб трохи перезавантажитися.
29 вересня 2023
Скандальна заява Корнієнка: чому Україна вже перейшла до "президентської держави"
Навколо "Слуги народу" і Президента розгорілася нова жвава дискусія з присмаком скандалу. Поштовхом до неї стали слова першого віцеспікера та одного з лідерів президентської партії Олександра Корнієнк...
28 вересня 2023
Кадрові призначення в Міноборони: ким Умєров замінив Маляр та інших заступників Резнікова
Новий міністр оборони України Рустем Умєров почав формувати свою команду. Кабмін уже призначив йому трьох заступників – Юрія Джигира, Наталію Калмикову та Катерину Черногоренко. Ці призначення – лише ...
27 вересня 2023
Недороблена деколонізація. Де в Україні досі залишаються російсько-комуністичні пам’ятники
В Україні ще у 2015 році набув чинності так званий закон про декомунізацію, але досі у різних містах та селах є вулиці, названі на честь радянських діячів.

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram