UA | RU
28 липня 2025, 15:44

Стало відомо, скільки українців вдалося врятувати з російського полону

фото: Telegram/V_Zelenskiy_official

Станом на сьогодні з російського полону вдалося звільнити 5 857 українців. Ще 555 осіб були повернуті поза обмінами

Про це повідомив Президент Володимир Зеленський після зустрічі з учасниками та координаторами процесу звільнення полонених, передає RegioNews.

"Провів зустріч із майже всіма в нашій команді, хто працює для звільнення полонених і допомоги їм. Були представники штабу, служб, команда Офісу та наші звільнені – військові з різних напрямків фронту, зокрема з Маріуполя, "азовці”, парамедикиня Тайра, Леніє Умерова", — зазначив Зеленський.

Під час зустрічі також вшанували пам'ять загиблих у теракті в Оленівці. За словами президента, Україна не припиняє зусиль для повернення кожного зі своїх громадян.

Зокрема, в межах обмінів, які відбулися за посередництва Стамбула, вдалося повернути понад тисячу українських воїнів. Президент подякував усім, хто працює над визволенням українців, а також військовим, які поповнюють обмінний фонд.

Нагадаємо, 23 липня пройшов уже 9-й обмін полоненими між Україною та РФ. Йдеться про обмін, про який домовлялись у Стамбулі. Додому повернулись важкохворі й тяжкопоранені захисники.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10
Не врахували допомогу й завищили собівартість: прокуратура Вінниці повернула до бюджету 4,1 млн грн
04 грудня 2025, 21:00