UA | RU
13 травня 2025, 21:27

"За цим кривається план": суд задовільнив клопотання Порошенка про вимогу від ОП пояснень щодо санкцій

Фото: Суспільне

Петро Порошенко звертався до суду, вимагаючи, щоб Офіс президента надав докази щодо запровадження проти нього санкцій. Суд задовільнив його вимогу

Про це повідомляє Суспільне, передає RegioNews.

Суд задовольнив клопотання Петра Порошенка про витребування доказів від Офісу президента, які були підставою для запровадження проти нього санкцій.

За словами п'ятого президента, за три місяці ніхто не почув про причини запровадження санкцій. Також Порошенко заявив, що він обмежений у можливості допомагати ЗСУ.

"Трьох годин вистачило, щоб одна людина, що обіймає одразу дві посади — міністра економіки та віцепремʼєра, винесла питання щодо запровадження санкцій на засідання Уряду. Без підстав та обґрунтування. І вже за 40 хвилин це рішення затвердили рішенням РНБО. Жодного розслідування не було і не могло бути. Доказів не було і не могло бути. Права на захист вони мене позбавили. За цим криється план, ціль якого очевидна — прибрати політичного конкурента", - заявив Порошенко.

Нагадаємо, 13 лютого Володимир Зеленський ввів у дію санкції проти Порошенка, Жеваго, Коломойського, Боголюбова і Медведчука.

Згодом Петро Порошенко у Парламенті розкритикував владу. Він заявив, що влада почала використовувати воєнний стан, щоб побудувати в Україні авторитарний режим. Також він скаржився, що через блокування рахунків навіть не може заплатити за каву.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
11 грудня 2025
Вибори та війна. Навіщо Зеленський пообіцяв Трампу
Президент України фактично перекреслив усі вимоги американського колеги про вибори, і це добре
ДБР провело обшуки у колишнього генпрокурора Піскуна, який проживає у Франції
22 грудня 2025, 22:24
За тиждень Польща депортувала понад 20 українців
22 грудня 2025, 21:43
У Запоріжжі під час пожежі надзвичайники врятували 5 осіб, серед них дитина
22 грудня 2025, 20:53
У Дніпрі чоловік катався з жінками на авто з наркотиками та без бампера
22 грудня 2025, 20:50
З Синельниківського та Нікопольського районів Дніпропетровщини евакуювали 3400 цивільних
22 грудня 2025, 20:35
На Запоріжжі колишнього рятувальника судили за державну зраду
22 грудня 2025, 20:25
Авто на швидкості врізалося у відбійник під Києвом: госпіталізовано водія та 28-річну пасажирку
22 грудня 2025, 20:20
Перелік хвороб для непридатності до служби хочуть скоротити: що зміниться
22 грудня 2025, 20:03
У Львові Mazda збила працівника Муніципальної варти - що відомо
22 грудня 2025, 19:55
На трасі Київ–Одеса авто врізалося у відбійник: двоє людей у лікарні
22 грудня 2025, 19:40