UA | RU
28 жовтня 2024, 15:30

Зеленський вперше прибув до Ісландії з робочим візитом: що обговорюватимуть

ілюстративне фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Сьогодні, 28 жовтня, Президент України вперше прибув до Ісландії з робочим візитом. Володимир Зеленський візьме участь у четвертому саміті Україна – Північна Європа та у засіданні Північної ради

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський, інформує RegioNews.

Глава держави проведе двосторонні переговори з його учасниками саміту: прем’єрами Ісландії, Данії, Норвегії, Фінляндії та Швеції.

"Говоритимемо про підтримку Плану перемоги та про питання, у яких наша співпраця може бути найбільш результативною: фінансування українського виробництва зброї та далекобійних засобів, підготовка до зими, морська безпека, обмеження російського тіньового флоту, оборонна підтримка, підготовка та оснащення українських воїнів", - йдеться у повідомленні.

Володимир Зеленський підкреслив, що країни Північної Європи – це принципові й рішучі союзники. За його словами, майданчик Україна – Північна Європа – один із найефективніших багатосторонніх форматів.

"Продовжуємо працювати разом, щоб реалізувати його повний потенціал", - додав президент.

Нагадаємо, Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкти, у яких йдеться продовження в Україні воєнного стану і загальної мобілізації.

Раніше повідомлялося, що на виконання рішень РНБО та Президента України Кабінет Міністрів затвердив план щодо протидії корупційним та іншим правопорушенням серед медико-соціальних експертних комісій (МСЕК).

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Спецоперація "Опікун": на Полтавщині медики продавали фіктивні довідки
05 грудня 2025, 08:18
Війська РФ обстріляли два райони Дніпропетровщини: загинула дитина, є постраждалі
05 грудня 2025, 07:45
У Херсоні російські війська обстріляли перинатальний центр
05 грудня 2025, 07:40
З Донеччини за два тижні евакуювали майже 90 людей
05 грудня 2025, 07:31
"Куратори" Кремля: РФ створює нову систему управління окупованими територіями
05 грудня 2025, 07:26
Російська армія втратила за добу в Україні ще понад 1200 солдатів
05 грудня 2025, 07:15
Серія ударів БПЛА по Харкову: Терехов підтвердив три вибухи
05 грудня 2025, 07:02
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50