UA | RU
17 липня 2024, 13:48

Значно підсилить енергомережу: в Україні вивели з ремонту енергоблок АЕС

фото: Енергоатом

У середу, 17 липня, після завершення планового ремонту Енергоатом підключив енергоблок-тисячник до енергомережі України

Про це повідомляє пресслужба акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом", передає RegioNews.

У компанії пояснили, що завдяки оперативним діям українських атомників, повернення енергоблоку з ремонту значно підсилить вітчизняну енергомережу.

"На виконання завдання Міністерства енергетики України, Енергоатом достроково підключив до енергомережі черговий енергоблок – після перевантаження ядерного палива і планового ремонту обладнання", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що наразі всі енергоблоки, які розташовані на підконтрольній Україні території, працюють у плановому режимі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в червні Енергоатом вивів у ремонт енергоблок-тисячник. Внаслідок цього дефіцит генерації в енергосистемі збільшився.

Нещодавно прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що у 20-х числах липня очікується покращення ситуації в енергетиці.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
"Куратори" Кремля: РФ створює нову систему управління окупованими територіями
05 грудня 2025, 07:26
Серія ударів БПЛА по Харкову: Терехов підтвердив три вибухи
05 грудня 2025, 07:02
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52