UA | RU
15 травня 2024, 19:21

Прикордонники показали, як із кулемета збили російський Shahed

фото: ДПСУ

Бійці «Сталевого кордону» продовжують захищати українське небо. Під час ворожої атаки дронами прикордонники успішно приземлили Shahed окупантів

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на Держприкордонслужбу.

Ворожий "мопед" вдалося збити з кулемета "Browning M2".

"Уночі одна з мобільних вогневих груп Держприкордонслужби за допомогою великокаліберного кулемета "Browning M2" знищила ударний БПлА рашистів. Дрон вибухнув у полі, далеко від людських помешкань чи інфраструктурних об’єктів", – йдеться в повідомленні.

Згодом, вже вдень, прикордонники оглянули залишки підбитого Shahed та, за дірками в обшивці російського "мопеда", пересвідчилися наскільки влучною була їхня стрільба.

Нагадаємо, Сили оборони зірвали наступ росіян на Донеччині. На світанку 15 травня окупаційні війська РФ спробували штурмувати позиції захисників на Бахмутському напрямку. Під час штурму росіяни задіяли за два танки та п'ять бронетранспортерів.

Раніше повідомлялося, що на Запорізькому напрямку прикордонники вполювали ворожий комплекс РЕБ "Поле-21" та розбили вогневі позиції окупаційних військ РФ.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 лютого 2026
Франківськ як маркер. Чому євроінтеграція буксує на рівні мерій
Екологічна ситуація у Івано-Франківську погіршується, а місцева влада знову говорить про будівництво храмів
16 лютого 2026
Між Трампом і Києвом: яким буде стратегічний вибір Європи
У Мюнхені обговорили місце України в новій архітектурі європейської безпеки
13 лютого 2026
Повістка для мера. Як мобілізація стає засобом політичної розправи
Третє місто Кропивниччини залишилося без мера, якого спочатку через суд поновили на посаді, а потім мобілізували до армії, як він сам говорить, у якості помсти
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку
РФ проводить інфооперації з метою примусити Україну розколотися й капітулювати, а для того треба, щоб всі посварилися
20 лютого 2026, 22:57
У Міненерго заявили про загрозу нових ударів РФ по енергетиці
20 лютого 2026, 22:23
Головна проблема України у війні – не кількість людей чи техніки, а якість управління
20 лютого 2026, 22:11
У Харкові російський дрон влучив у будинок
20 лютого 2026, 21:59
На Київщині збудують сотні будинків для переселенців
20 лютого 2026, 21:39
В Одесі розшукують неповнолітню дівчину
20 лютого 2026, 21:29
У Києві люди перекрили дорогу через відсутність світла
20 лютого 2026, 21:06
На Донеччині загинув військовослужбовець із Тернопільщини, який влітку повернувся з полону
20 лютого 2026, 20:59
Скелетоніста Гераскевича "сватали" у "Холостяк", але його серце вже зайняте
20 лютого 2026, 20:40
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали трьох порушників і провідника
20 лютого 2026, 20:03