У Повітряних силах ЗСУ оголосили про серйозні кадрові перестановки
![](https://regionews.ua/static/img/w/e/webp_large_1_605x320.jpg)
Відсьогодні Юрій Ігнат більше не спікер Повітряних сил ЗСУ. Про відставку речника оголосив командувач генерал-лейтенант Микола Олещук
Причин звільнення він не називає, але переконує, що Ігнат залишається у складі ПС й працюватиме в іншому напрямку.
Останній тиждень Юрій Ігнат не з'являвся в телевізійних ефірах і не надавав коментарі. Хто обійме його посаду, поки невідомо.
"Сьогодні я подякую полковнику Юрію Ігнату. Подякую за продуктивну роботу на посаді начальника служби зв’язків з громадськістю Командування Повітряних Сил. Він залишатиметься у складі Повітряних Сил і працюватиме на іншому напрямку не менш успішно. Не сумніваюсь!", – заявив Микола Олещук.
Юрій Ігнат працював речником Повітряних сил ЗСУ з 2018 року. Після початку повномасштабного вторгнення він став одним із головних спікерів ЗСУ, який інформував українців про наслідки російських атак і результати роботи вітчизняних сил ППО. Офіційний телеграм-канал Повітряних сил, який попереджає про загрозу ракетних і дронових атак у реальному часі, теж перебував у віданні співробітників Ігната.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)