UA | RU
21 лютого 2024, 03:24

Мобілізація засуджених – Малюська назвав категорії злочинців, які могли б служити в армії

фото: Denis Malyuska/Facebook

Влада повинна мобілізувати ув'язнених та правопорушників, які зараз не відбувають покарання у в'язницях

Таку думку висловив міністр юстиції Денис Малюська в інтерв'ю Укрінформу, передає RegioNews.

За його словами, до армії могли б відправити, серед іншого, корупціонерів та засуджених за скоєння ДТП.

"Наприклад, людина порушила правила дорожнього руху, поїхала на червоне світло, машина виїхала на перехрестя, вона цю машину об’їхала, середньої тяжкості ушкодження у іншого водія, є кримінальне провадження, отримала покарання з відстрочкою виконання. Вона гуляє по вулицях, є сім’я, вона працює, просто періодично вона відвідує наші центри апробації. Ця людина не підлягає призову. У мене велике запитання, а чому?" – сказав Малюська.

Міністр додав, що в Україні лише "одиниці людей" не порушували правил дорожнього руху.

"Є ті, хто у в’язниці, і так само реальної небезпеки для суспільства чи армії не становлять. Найкласичніший, найгарячіший приклад, який не дискутується, – корупціонери. Їх посадили у в’язницю, а чи не варто, хай вони кров’ю захищають свою репутацію – умовно кров’ю, безумовно Але ось на фронт багато хто з них готовий, хоче виправдатися, і це не люди, які почнуть стріляти по своїх", – стверджує Малюська.

Він також повідомив, що відомство проаналізувало поточну ситуацію і дійшло висновку, що багато ув'язнених безпечні для армії і не завдадуть шкоди військовим.

Нагадаємо, раніше міністр юстиції Денис Малюська заявив, що наразі щонайменше 50 тисяч осіб через погашену судимість не перебувають на обліку в ТЦК і СП, згідно з чинним законодавством.

Він також заявив, що уже тисячі громадян України, які мають судимість, виявили бажання приєднатися до ЗСУ. Серед них є й ті, хто відбуває довічне ув’язнення.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників