UA | RU
31 січня 2024, 10:32

Буданов дав чітку відповідь, коли російський наступ вичерпається

Фото: ГУР МО України

Наступ російських окупаційних військ, який розпочався у листопаді 2023 року, повністю вичерпається на початку весни

Про це сказав начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов, повідомляє RegioNews.

За його словами, попри певне просування, наступ росіян наразі не можна назвати вдалим.

"Зараз триває наступальна операція рф. Вона розпочалася в листопаді 2023 року. Станом на зараз уже два з половиною місяці як триває... На жаль для нас, певне просування в полях у них є, біля Авдіївки те, що відбулося. Але це не те, на що вони розраховували", - розповів Буданов.

За його словами, окупанти хотіли якнайшвидше вийти на бар'єрний рубіж по річці Чорний Жеребець у Харківській області та на адмінмежі Донецької і Луганської областей. Навіть близько до цього нічого немає.

"Їхній наступ ще триватиме. Десь на початку весни він вичерпається... Зараз хід противника. Він закінчиться, і, я думаю, розпочнеться наш", - пояснив він.

Нагадаємо, раніше Кирило Буданов заявив, що знищення російського літака дальнього радіолокаційного виявлення А-50, ймовірно, вплине на здатність Росії діяти і спілкуватися на фронті "цілодобово".

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
На Львівщині в ДТП травмувався 14-річний мотоцикліст
05 грудня 2025, 10:52
У Миколаєві 20-річний киянин намагався підірвати авто із українськими військовими
05 грудня 2025, 10:34
У Миколаєві шахрайка видурила у 89-річної жінки гроші під виглядом обміну купюр
05 грудня 2025, 10:29
Скороход підтвердила обшуки у помешканні: назвала це "тиском на опозицію"
05 грудня 2025, 10:13
Атаки по енергетиці України: знеструмлені споживачі в чотирьох областях
05 грудня 2025, 09:59
"Примари" ГУР за два тижні знищили вісім об'єктів окупантів у Криму
05 грудня 2025, 09:53
На Закарпатті митники зупинили ввезення "благодійних" сигарет на 3,5 млн грн
05 грудня 2025, 09:45
На Прикарпатті чоловік випав із вікна багатоповерхівки
05 грудня 2025, 09:38
Сили ППО вночі знешкодили 80 російських безпілотників: є влучання на 13 локаціях
05 грудня 2025, 09:29
На Вінниччині витягли тіло людини з шестиметрової глибини річки
05 грудня 2025, 09:14