У Мінветеранів роз’яснили, які послуги для перевірки зору можна отримати безкоштовно
![](https://regionews.ua/static/img/6/2/62pg_16_605x320.jpg)
Щоб перевірити зір, потрібно спочатку звернутися до сімейного лікаря. Він виміряє гостроту зору, а також проведе офтальмоскопію – це дослідження допоможе з’ясувати, чи є відшарування сітківки, внутрішньоочні пухлини чи інші патології
Як інформує RegioNews, про це розповіли у Міністерстві у справах ветеранів України.
Якщо необхідне додаткове обстеження, треба отримати у сімейного лікаря направлення до офтальмолога.
"Консультацію на безкоштовній основі можна отримати в будь-якому закладі, який має договір із НСЗУ за пакетом "Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах”, - йдеться у повідомленні.
В офтальмолога гарантовані такі безоплатні дослідження:
- офтальмометрія (кератометрія);
- офтальмоскопія;
- рефрактометрія;
- діоптриметрія;
- периметр поля зору.
"За підсумками обстежень офтальмолог створить план лікування або допоможе підібрати окуляри. Перевіряти зір варто раз на рік”, – зауважили у Мінветеранів.
Нагадаємо, раніше ми писали, як оформити субсидію через "Дію".
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)