UA | RU
02 листопада 2023, 21:13

Електронна черга на ВЛК стала доступна у всіх військових поліклініках, — Міноборони

Фото: mil.gov.ua

Електронна черга на військово-лікарську комісію стала доступна для всіх військовослужбовців у військових поліклініках

Про це інформує RegioNews з посиланням на заяву Міністерства оборони України.

Навесні цього року Міністерство оборони впровадило у військових поліклініках послугу електронної черги.

Записатися на проходження комісії ВЛК та до профільних спеціалістів на конкретну дату і час через електронну чергу можна як у реєстратурі медичного закладу, так і віддалено у начальника медичної служби військової частини.

Протягом останнього місяця майже половина пацієнтів військових поліклінік записалися для проходження ВЛК віддалено і заздалегідь.

За даними міністерства, станом на зараз сервіс розгорнутий у всіх військових поліклініках, де можна пройти амбулаторне ВЛК, а найактивніше єЧергою користуються у Києві, Одесі, Дніпрі та Вінниці.

Міноборони ставить за мету залучити всіх начальників медичних служб військових частин до користування сервісом для завчасного запису на ВЛК.

"Одна з основних переваг – для військових зникає потреба приїздити до поліклініки на 8 ранку та цілий день чекати на прийом до потрібного лікаря", - наголосили в Міноборони.

Раніше повідомлялось, що після війни психологічної допомоги потребуватимуть 90% українців. Після завершення війни більшість українців, найімовірніше, будуть потребувати психологічної допомоги. Майже кожен з них має один із симптомів, який вказує про необхідність звернутися до спеціаліста.
06 грудня 2023
30-річний довгобуд: чому відкриття частини Подільського мосту в Києві не вирішує транспортну проблему
Днями у Києві нарешті відкрилась частина Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Втім, поки цією переправою через Дніпро, що будується вже 30 років, може користуватися лише спецтранспорт та мун...
01 грудня 2023
Цікаві місця Києва: Найглибша станція метро у світі, німецький квартал та своя "Китайська стіна"
Київ прекрасний для відвідин у будь-яку пору року, адже має свій неповторний колорит, який щороку приваблює сотні тисяч туристів з усього світу.
29 листопада 2023
Запуск аеропортів: Чи будуть безпечними польоти цивільної авіації під час війни
Останнім часом офіційні особи в Україні публічно заявляють про можливість відкриття деяких аеропортів та поновлення польотів цивільної авіації
24 листопада 2023
Суди над зрадниками. Хто з відомих колаборантів уже отримав покарання
Останнім днями в Україні завершилося кілька гучних судових процесів над колаборантами. У Харкові довічне ув'язнення отримав місцевий чоловік, що в перші дні вторгнення навів російську ракету на будівл...