UA | RU
26 квітня 2023, 15:04

Зеленський провів телефонну розмову з лідером КНР Сі Цзіньпіном

Фото: із відкритих джерел

Президент України Володимир Зеленський провів телефонні переговори з лідером Китаю Сі Цзіньпіном

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Twitter-акаунт Володимира Зеленського.

Як відзначив президент, телефонні перемовини з Сі були тривалими й змістовними. Також він відзначив, що призначення посла України в Китаї дасть поштовх розвитку двосторонніх відносин між країнами.

"Провів тривалу змістовну телефонну розмову з головою Китаю Сі Цзіньпіном. Вірю, що вона, а також призначення посла України в Китаї дасть потужний поштовх розвитку наших двосторонніх відносин", - пише президент.

Нагадаємо, в березні лідер Китаю Сі Цзіньпін відвідав Москву з офіційним візитом, де зустрічався з російським диктатором Володимиром Путіним. Ще напередодні його візиту до країни-агресора, з'явилася інформація, що Сі Цзіньпін може поговорити з президентом України.

Раніше президент Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача. Під час якої актуалізували інформацію щодо ситуації на полі бою, зокрема на найскладніших напрямках.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
У Харкові чоловік опинився за ґратами за знущання над співмешканкою
21 червня 2026, 18:54
На знак солідарності з Україною: польський ексдепутат повернув державну нагороду
21 червня 2026, 18:50
На Львівщині потяг насмерть збив 19-річного хлопця
21 червня 2026, 18:10
На Одещині рятувальники третю добу шукають дитину, яку віднесло в море
21 червня 2026, 17:42
Окупанти вдарили з РСЗВ по спальному мікрорайону Слов’янська, є поранені
21 червня 2026, 17:11
У Києві відбувся ювілейний "Марш рівності"
21 червня 2026, 16:47
Ворог атакував дроном автозаправку у Запоріжжі: є поранені
21 червня 2026, 16:19
Ворог атакував Салтівку: дрон влучив на парковку біля торговельного центру
21 червня 2026, 15:43
На Дніпропетровщині за добу одна загибла, 18 поранених, серед яких поліцейські
21 червня 2026, 15:20
На Черкащині п’яний чоловік підірвав гранату на власному подвір’ї
21 червня 2026, 14:57