UA | RU
21 вересня 2022, 21:06

Залужний про мобілізацію у РФ: "Знищимо всіх, хто прийде на українську землю"

Фото: з відкритих джерел

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявив, що жодні заяви військово-політичного керівництва країни-агресора Росії не вплинуть на готовність України боротися за свою свободу

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Facebook Валерія Залужного.

"ЗСУ вісім років і сім місяців стримують збройну агресію Росії проти нашої держави. Повномасштабний наступ противника не злякав нас. Більше того, ми об'єдналися та гідно зустріли ворога", – написав він.

За словами Залужного, оголошення мобілізації в Росії є підтвердженням цього.

"Сотні тисяч чоловіків та жінок захищають рідну землю, власні домівки, своїх дітей і майбутнє України. Тому жодні заяви військово-політичного керівництва країни-агресора не вплинуть на нашу готовність боротися за свою свободу. Ми знищимо всіх, хто зі зброєю прийде на нашу землю – чи добровільно, чи за мобілізацією" – заявив головком ЗСУ.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін вранці 21 вересня у зверненні до росіян заявив про часткову мобілізацію громадян країни. За словами Путіна, призову підлягатимуть тільки громадяни, які перебувають у запасі, вони проходитимуть додаткову підготовку з урахуванням війни в Україні. Згідно з указом, мобілізація починається вже 21 вересня.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook