Виші в п'яти областях України перейшли на дистанційку
![](https://regionews.ua/static/img/_/a/_auditoriya_1_605x320.jpg)
У п'яти областях України вищі навчальні заклади перейшли на дистанційну форму навчання до 15 листопада
Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки, передає RegioNews.
Для збереження здоров'я педагогів і здобувачів освіти в закладах фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти всіх форм власності та сфер управління минулого тижня Міністерство освіти і науки рекомендувало запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада. За оперативною інформацією МОН, університети п’яти областей перейшли на дистанційну форму навчання, - йдеться в повідомленні.
На дистанційну форму навчання перейшли 100% вишів у Запорізькій, Львівській, Миколаївській, Одеській та Сумській областях.
Деякі виші використовують змішану форму навчання. Найбільше таких університетів у Харківській області - вісім закладів, а також по два університети в Київській та Чернігівській областях, - зазначили в Міносвіти.
За даними міністерства, в очному режимі продовжують працювати вищі навчальні заклади Черкащини - вісім університетів, а також п’ять університетів Житомирщини.
Як повідомлялося, осінні канікули для школярів можуть продовжити до 4 тижнів.
Також у Кабміні визначили дату відсторонення невакцинованих від COVID-19 вчителів, чиновників та науковців.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)