UA | RU
27 вересня 2021, 18:36

У МВС анонсували купівлю\продаж авто через "Дію": як працюватиме послуга

з відкритих джерел

В Україні у електронному кабінеті водія і на порталі “Дія” водії невдовзі зможуть оформити договір купівлі-продажу автомобіля онлайн

Про це пише RegioNews з посиланням на Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ..

"Невдовзі автовласники зможуть укладати договір купівлі-продажу онлайн. Дане нововведення передбачене постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня № 1007 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, - уточнюється у повідомленні.

Послугою можна буде скористатися в електронному кабінеті водія та на Єдиному державному вебпорталі електронних послуг "Дія”.

Передбачається, що продавець і покупець, авторизувавшись, будуть заповнювати договір щодо купівлі-продажу автомобіля у електронному вигляді, і після цього документ автоматично надсилатиметься до сервісного центру МВС для проведення усіх передбачених перевірок за відповідними реєстрами.

Після позитивного опрацювання адміністратором продавець та покупець накладатимуть кваліфіковані електронні підписи і договір щодо купівлі-продажу авто уважатиметься укладеним.

Поанується, що купівля\продаж авта по новому буде реалізоване сервісними центрами МВС України упродовж півроку після набрання чинності цієї урядової постанови.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram