UA | RU
31 травня 2021, 17:28

Рада виправить "технічну неузгодженість" у законі про страхові виплати медикам

Фото з відкритих джерел

Верховна Рада розгляне законопроєкт про страхові виплати медикам, які захворіли на коронавірус. Він виправляє одну технічну норму, яка раніше не дозволяла отримати виплату за інвалідність, якщо під час оформлення документів закінчився календарний рік

Про це розповів народний депутат від фракції "Слуга народу" Павло Фролов в програмі "Сьогодні Ранок" на телеканалі "Україна 24", передає RegioNews.

Якщо людина за календарний рік отримала інвалідність, а поки відбувається оформлення документів, закінчується рік і починається новий, виходить, що неможливо виплатити. Там дійсно технічна неузгодженість. Вона буде виправлена, і виплати здійснюватимуться належним чином як медикам, так і хворим на коронавірус, — сказав він.

Як повідомлялося, станом на середину травня медикам виплатили понад 18 млн гривень лікарняних через COVID-19 з початку року. "Ковідні лікарняні" отримали 2,8 тис. медиків.

А у квітні на Буковині медиків змушували страхуватися за рахунок власних зарплат. Їм пропонували підписати відповідні заяви.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання
Прокурора із Закарпаття затримали на Київщині на хабарі у 50 тисяч доларів
26 березня 2026, 23:01
В Україні рухнили ціни на цибулю: скільки тепер коштує кілограм
26 березня 2026, 22:55
На Львівщині затримали сержанта-прикордонника, який за гроші допомагав чоловікам втікати з України
26 березня 2026, 22:42
В Україні рухнули ціни на картоплю: які цінники в супермаркетах
26 березня 2026, 22:40
Завтра в Україну прийде потепління, яке принесе циклон із дощами
26 березня 2026, 22:22
Витрат буде більше: на скільки подорожчав Великодній кошик 2026
26 березня 2026, 22:20
На Київщині чоловік відкрив вогонь по собаці
26 березня 2026, 21:55
На Буковині псевдобанкіри обчистили рахунки місцевих
26 березня 2026, 21:40
Закликав знищувати українців: телеведучий Юрій Кот отримав 15 років за держзраду
26 березня 2026, 21:29
На Житомирщині чоловік шантажував колишню інтимним відео
26 березня 2026, 21:20