UA | RU
12 березня 2021, 14:00

Син Ахметова купив шикарну віллу в Швейцарії за $64 мільйони

Загальна площа купленої земельної ділянки склала 7 600 квадратних метрів
Загальна площа купленої земельної ділянки склала 7 600 квадратних метрів

Член наглядової ради "Укрзалізниці" Сергій Лещенко повідомив, що у грудні 2020 року старший син олігарха Дамір Ахметов придбав віллу в передмісті Женеви, на березі Женевського озера за 60 мільйонів швейцарських франків (два мільярди гривень чи 64 мільйони доларів).

Про це Лещенко повідомив на своєму YouTube-каналі, передає RegioNews.

На приватній вулиці старший син Ріната Ахметова купив два будинки: велику віллу і трохи менший будинок, що знаходиться по сусідству. Загальна площа купленої земельної ділянки, на якій розташовані будинки, - 7 600 квадратних метрів.

Продавцем нерухомості є французький бізнесмен родом із саудівської Аравії Мансур Акрам Оджех, що входить в сотню найвпливовіших арабів світу.

Лещенко вважає, що два мільярди гривень клан Ахметова вивів, але повинен був заплатити їх "Укрзалізниці". За його словами, олігархи, і Ахметов включно, "не платять справедливі тарифи за транспортування залізної руди". Замість цього вони зберігають гроші за кордоном і вкладаються в нерухомість. Таким чином "Укрзалізниця" несе збитки.

Відомо, що 32-річний Дамір - старший син Ріната Ахметова. Він покинув Україну у віці 10 років, навчався у Швейцарії і Великобританії.

Дамір Ахметов є членом наглядових рад енергетичних і металургійних компаній свого батька, ДТЕК і "Метінвест". Він ніколи не вів бізнес самостійно і брав участь тільки в управлінні компаніями свого батька.

Нагадаємо, 24 січня повідомлялося, що помер старший брат мільйонера Ріната Ахметова.

16 квітня 2024
Зустріч із Папою Римським та повні буси гуманітарки: як італійський благодійник допомагає прифронтовій Харківщині
З початком повномасштабної війни українці не на словах відчули турботу зі сторони європейських друзів. Країни ЄС радо приймали українських жінок з дітьми, а до самої України все частіше почали приїждж...
11 квітня 2024
Заборона їздити на авто, скасування дембеля, обов’язкова ВЛК: що прописано в ухваленому законі про мобілізацію
Які зміни очікують на військовозобов’язаних, коли закон про посилення мобілізації набуде чинності
05 квітня 2024
Є-кабінет військовозобов'язаного, армія з 25 років і зміни для обмежено-придатних: що потрібно знати про нові правила мобілізації
Поки Верховна Рада готується розглядати в другому читанні законопроєкт про посилення мобілізації, днями президент підписав кілька вже проголосованих законів, які також вносять зміни до мобілізаційного...
28 березня 2024
Гроші чи армія: скільки потрібно буде заплатити, щоб мати "економічну бронь" від мобілізації
"Бронь" за податки. Бізнес підтримує, військові експерти вбачають серйозні ризики