UA | RU
16 лютого 2021, 08:59

Між депутатом Київради та коміком сталася бійка після концерту

За словами постраждалого, бійка для нього закінчилась синцем, подряпинами та зламаними окулярами 
За словами постраждалого, бійка для нього закінчилась синцем, подряпинами та зламаними окулярами 
Фото: скріншот відео

Між депутатом Київської міської ради від партії "Голос" Костянтином Богатовим та стендапером Владом Капицею сталася бійка, через те, що депутату не сподобались нецензурні слова у виступі коміка.

Як передає RegioNews, про це постраждалий Влад Капиця розповів у Facebook.

Подія сталася у залі кінотеатру "Братислава". За словами Капиці, ще перед початком концерту адміністратор попередила його, що серед глядачів буде "важлива людина". Невдовзі після початку виступу стендапера Дмитра Поліщука, Капиця побачив, що якийсь чоловік в залі почав жваво рухатись. Після цього відбулися крики із вимогою зупинити виступ Поліщука. За словами коміка, депутата Богатова не влаштували нецензурні слова, які звучали під час стендапу.

Розмова із Капицею закінчилась тим, що депутат вдарив його по обличчю, внаслідок чого у коміка з рук вилетів телефон, яким він знімав відео. Хоча частину він встиг записати. Наступного удару коміку вдалось уникнути. Поліція, яка приїхала на виклик, допомогла вивести депутата із залу, а концерт продовжився.

У партії "Голос" вже відреагували на інцидент. Там заявили, що така поведінка "неприпустима" та засудили дії та висловлювання Богатова. На найближчих зборах у Київраді та зборах Київської міської територіальної організації планують дати оцінку діям свого депутата, про що обіцяють повідомити окремо.

Нагадаємо, раніше у Червонограді на Львівщині побилися два депутати міської ради. Під час сесії депутати чубилися та вживали нецензурну лексику.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
Продюсер гурту Бумбокс під час масованої атаки збив дрон
15 травня 2026, 00:35
Ведуча Маша Єфросиніна показала, як із сином ховалась під час обстрілів
14 травня 2026, 23:35
Конфлікт із ТЦК у Харкові: почали перевірку після інциденту біля школи
14 травня 2026, 22:55
Справи про кооператив "Династія": Суд обрав запобіжний захід ще одному фігуранту
14 травня 2026, 22:52
Росіяни здійснили понад 50 атак на Дніпропетровщину: поранено 12-річного хлопчика та трьох дорослих
14 травня 2026, 22:47
Ціни на АЗС: скільки в Україні тепер коштує бензин
14 травня 2026, 22:35
У Фастові чоловік ледь не вбив рідну матір під час сварки
14 травня 2026, 22:22
На Дніпропетровщині чоловік стріляв у безхатька
14 травня 2026, 22:15
Росіяни вдарили по приватному сектору Дружківки: є жертви, пошкоджено 13 будинків
14 травня 2026, 22:07
Адвокат Єрмака розповів, як невідомі "скидаються" на заставу для екскерівника Офісу Президента
14 травня 2026, 21:59