UA | RU
19 жовтня 2020, 14:54

Від коронавірусу помер український військовий: загалом у ЗСУ - 14 летальних випадків

Це вже 14 летальний випадок у ЗСУ від зараження коронавірусом
Це вже 14 летальний випадок у ЗСУ від зараження коронавірусом
Рixabay

У Збройних силах України вже 14 летальних випадків коронавірусної хвороби.

Як передає RegioNews, про це йдеться у повідомленні командування Медсил ЗСУ.

Зазначається, що військовослужбовець звертався до сімейного лікаря, отримав позитивний результат ПЛР-тесту. 29 вересня його шпиталізували до Військово-медичного клінічного центру Північного регіону з двобічною пневмонією.

"18.10.2020 стан здоров’я погіршився, почалась інтенсивна терапія, яка не дала позитивного результату. Військовослужбовець, за наявної інформації, мав хронічні супутні захворювання", — кажуть у медслужбі.

Протягом минулої доби у ЗСУ зареєстрували 29 нових випадків COVID-19. До лікарень доправили шістьох захворілих.

"Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування", — кажуть у медслужбі.

Решта — вдома, під наглядом медиків. Наразі захворілі в задовільному стані, недуга перебігає в легкій формі.

Зазначається, що станом на 19 жовтня у Збройних силах на COVID-19 хворіє 1060 осіб, на ізоляції – 453. Всього за час пандемії одужали 3 270 військових, померли - 14.

Епідемічна обстановка в Збройних Силах України. У Збройних Силах України тривають планові заходи щодо недопущення...

Опубліковано Командування Медичних сил Збройних Сил України Понеділок, 19 жовтня 2020 р.

Нагадаємо, що в Україні хочуть створити штаб по боротьбі з COVID-19 на чолі з президентом Володимиром Зеленським.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
"Куратори" Кремля: РФ створює нову систему управління окупованими територіями
05 грудня 2025, 07:26
Серія ударів БПЛА по Харкову: Терехов підтвердив три вибухи
05 грудня 2025, 07:02
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52