UA | RU
09 жовтня 2020, 09:46

Обмін полоненими: в Офісі президента розповіли, кого визволятимуть в рамках роботи ТКГ

Частиною полонених опікується Офіс омбудсмена
Частиною полонених опікується Офіс омбудсмена
Фото: з відкритих джерел

Представники України у Тристоронній контактній групі опікуються питаннями звільнення з непідконтрольних районів Донбасу тільки тих людей, хто воював за Україну, або ув’язнених за проукраїнську позицію.

Як передає RegioNews, про це повідомляють у Офісі президента.

Все, що відбувається в Мінській групі, сьогодні стосується тільки наших військових, тільки людей, які перебувають на непідконтрольній території в результаті своєї проукраїнської позиції, або це люди, які воювали за Україну", - йдеться у повідомленні.

Всі інші люди, які не потрапляють до цієї категорії є пріоритетом роботи Офісу омбудсмена і ТКГ до цього не має жодного стосунку.

В ОП зазначають, що для просування в питаннях звільнення полонених необхідний доступ представників Міжнародного комітету Червоного Хреста до місць утримування на території ОРДЛО.

Нагадаємо, раніше президент Зеленський повідомив, що обмін полоненими затримується, тому що в ОРДЛО досі не надали списки.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
Ранкова атака на Павлоград: кількість поранених зросла
19 червня 2026, 10:24
На Хмельниччині далекобійник заманив у фуру 13-річну дівчинку та намагався її зґвалтувати
19 червня 2026, 10:03
Погрожували вбити дітей: двох військових РФ засудили за зґвалтування жінки на Донеччині
19 червня 2026, 09:54
На трасі на Київщині автомобіль влетів у відбійник: є постраждалі
19 червня 2026, 09:46
Зеленський після "Рамштайну": РФ може посилити удари по Україні
19 червня 2026, 09:45
На Полтавщині у річці Грунь виявили тіло 23-річного хлопця
19 червня 2026, 09:38
У Дніпрі чоловік випав з 4-го поверху: його врятував навіс над під’їздом
19 червня 2026, 09:29
У Києві 20-річна дівчина вибила двері супермаркету через відмову продати алкоголь
19 червня 2026, 09:21
У Франції намагались підпалити завод, що виробляє дрони для України: подробиці інциденту
19 червня 2026, 09:08
РФ запустила по Україні 90 безпілотників: є влучання на 8 локаціях
19 червня 2026, 08:54