UA | RU
29 вересня 2020, 15:59

У Харкові зловили шахрайку-рецидивістку, яку два роки розшукувала поліція

Жінка з 2018 року перебуває у державному розшуку за скоєння особливо тяжких злочинів
Жінка з 2018 року перебуває у державному розшуку за скоєння особливо тяжких злочинів
Фото з відкритих джерел

У Харкові поліцейські затримали жінку, яка майже два роки перебувала в державному розшуку за скоєння особливо тяжких злочинів.

Про це передає RegioNews з посиланням на поліцію Харківської області.

"Встановили місцезнаходження і затримали 52-річну зловмисницю співробітники Управління карного розшуку ГУНП в Харківській області 28 вересня близько 20:30 біля будинку по вулиці Плитковій", - зазначили правоохоронці.

Повідомляється, що жінка з 2018 року перебуває у державному розшуку за скоєння особливо тяжких злочинів, передбачених ч. 4 ст. 190 (шахрайство на суму понад 30 мільйонів гривень) та ч.3 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу.

Злочини зловмисниця скоювала на території Київської і Дніпропетровської областей. Привласнене майно використовувала на власний розсуд, у тому числі для придбання коштовностей з дорогоцінним камінням.

Зазначається, що жінку неодноразово притягували до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів, вона була обізнана про методи роботи правоохоронців. Аби уникнути покарання за скоєні злочини, вона змінювала адреси мешкання у різних регіонах України.

Наразі зловмисницю помістили до ізолятора тимчасового тримання для подальшого етапування до Святошинського суду Києва, де їй мають обрати запобіжний захід.

Підозрюваній загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Нагадаємо, на Київщині затримали міжрегіональну групу викрадачів елітних авто.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
01 червня 2026
Зброя, бідність, бойовий досвід: чому тема злочинності стане актуальною для України
Про повоєнне зростання злочинності сьогодні говорять як цивільні, так і військові. Величезна кількість громадян має бойовий досвід. При цьому джерело та механізм виділення міжнародних коштів для відно...
29 травня 2026
Корупція в мерії: що стоїть за франківським "будівельним дивом"
У Івано-Франківську, який переживав справжній будівельний бум, викрили масштабну корупційну схему, пов'язану із забудовниками та міською радою