UA | RU
21 вересня 2020, 15:39 14

Івано-Франківська ОДА просить ще 350 мільйонів на ліквідацію наслідків повеней

Роботи по їх ліквідації планують завершити до кінця жовтня
Роботи по їх ліквідації планують завершити до кінця жовтня
Фото: ДСНС

Івано-Франківська область додатково потребує ще 350 млн грн на відновлення об’єктів, які постраждали внаслідок масштабної повені в червні.

Про це під час оперативної наради повідомив голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів, передає RegioNews.

Я не бачу ризику невикористання коштів у сумі 470 млн грн, які скерували в область. Є технологічні процеси та переговорні, які необхідно витримати. Хочу сказати, що крім тих 470 млн грн, ми запросили додатково кошти в сумі 350 млн грн”, - сказав Федорів.

За його словами, в області розпочинає роботу комісія Мінрегіону, яка детально вивчить хід виконання робіт на об’єктах, які були пошкоджені через повінь, а також додаткову потребу в коштах.

Думаю, коли комісія ознайомиться з масштабом наших збитків, то погодиться, що 350 млн грн. буде замалою сумою. Але, за часом і вимогами законодавства, ми більше не зможемо використати”, - додав голова ОДА.

Як повідомляє ДП "Дороги Прикарпаття”, на відновлення доріг і мостів після червневої повені область отримала 168 млн грн, з них на дороги скерують 126 млн грн.

Нагадаємо, в результаті паводків на заході України (Івано-Франківська, Чернівецька, Львівська, Закарпатська та Тернопільська області) 22-24 червня було підтоплено 285 населених пунктів.

Стало відомо, що паводок на Закарпатті 23 червня завдав області збитків у розмірі 125 млн гривень.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews