UA | RU
20 вересня 2020, 16:30

Разумков прогнозує складний процес ухвалення держбюджету

Сьогодні на адресу проєкту держбюджету лунає багато критики
Сьогодні на адресу проєкту держбюджету лунає багато критики
Facebook

Процес ухвалення державного бюджету на наступний рік буде дуже непростий. Вже сьогодні проєкт фінансового документа зазнає критики.

Як повідомляє RegioNews, про це в ефірі "Україна 24" заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

"Бюджет не простий, бюджетний процес буде дуже непростий. Це було лише представлення бюджету. Тобто зараз Верховна Рада його взяла на опрацювання, і зараз він лише потрапив до бюджетного комітету. Будуть долучатись всі народні депутати, профільний комітет, інші комітети Верховної Ради будуть вносити свої пропозиції, ініціативи до змін до цього законопроєкту. А далі будемо виходити з того, що ми побачимо при першому читанні цього законопроєкту", - сказав він.

За словами спікера, сьогодні на адресу проєкту держбюджету лунає багато критики і навіть два міністри не голосували за документ.

"Якщо говорити по цифрах, не простий буде бюджет, станом на сьогодні це відчувають всі, і народні депутати всіх фракцій, і, я впевнений, це розуміють і в Кабінеті міністрів. Тому що видаткова частина - це 1 350 млрд, а дохідна частина - 1 071 млрд", - зазначив Разумков.

Спікер ВР зауважив, що процес опрацювання бюджету буде важким.

"І ще не враховані ті пропозиції, які надходять від народних депутатів", - наголосив він.

Нагадаємо, 14 вересня Мінфін направив до Кабміну проєкт держбюджету на 2021 рік. Тоді ж уряд затвердив проєкт державного бюджету на 2021 рік.

Коментуючи проєкт держбюджету-2021, прем`єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що документ є збалансованим і відповідає конкретним викликам сучасності.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook