UA | RU
05 липня 2020, 16:30 17

Українців попередили про підвищення рівня води в річках

Синоптики попереджають про можливість підтоплення будинків та присадибних ділянок
Синоптики попереджають про можливість підтоплення будинків та присадибних ділянок
Фото з відкритих джерел

В Україні через сильні опади, очікується підвищення рівня річок.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС, передає RegioNews.

За даними Укргідрометцентру 5-6 липня на річці Прип'ять у створі поста Річиця при подальшому підйомі рівня води з добовою інтенсивністю 1-3 см за добу можливе досягнення позначки затоплення присадибних ділянок в селі Підгір'я (Ратнівський р-н, Волинська обл.)", - сказано в повідомленні.

Також в ДСНС підкреслили, що протягом 4-5 липня на річках басейнів Прута та Сірету рівень води може піднятися на 0,2-0,7 м над рівнями, а в місцях випадання сильних злив можливе формування значного місцевого та схилового стоку.

Протягом 4-5 липня очікується підйом рівнів води на 1,3 - 1,8 м, в Дністрі на ділянці Розділ-Журавно, місцями можливий вихід води на заплаву і на річці Стрв'яж біля села Лука (Самбірський р-н Львівської обл.) на 2,5 - 3,5 м.

Наголошується, що на тлі підвищеної водності, затоплення заплави і с/г угідь, можливе досягнення відміток початкового затоплення окремих держоб'єктів і будинків, прирічкової інфраструктури.

Нагадаємо, в результаті паводків на заході України залишаються підтопленими 7 населених пунктів: 5 з них в Чернівецькій області та по одному в Тернопільській і Львівській областях.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram