UA | RU
27 квітня 2020, 08:58

Заступника Кличка затримали за напад на працівника поліції

Ввечері 26 квітня столичні поліцейські затримали заступника голови Київської міської державної адміністрації Володимира Слончака, який, як повідомляється, вдарив працівника патрульної поліції
Ввечері 26 квітня столичні поліцейські затримали заступника голови Київської міської державної адміністрації Володимира Слончака, який, як повідомляється, вдарив працівника патрульної поліції
Фото: Київ Оперативний

Про це в Facebook повідомляє спільнота "Київ оперативний", передає RegioNews.

Зазначається, що інцидент відбувся на вулиці Льва Толстого в Києві, коли правоохоронці зупинили автомобіль Mersedes із вимкнутими фарами.

За кермом авто перебувала депутатка Київради і заступник голови постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Людмила Костенко.

Крім неї, в автомобілі був заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Володимир Слончак.

За даними поліції, чиновник вів себе зверхньо і постійно промовляв "та ви знаєте кто ми”, і "та завтра от вас тут і слєда не будет”.

Так, як на його репліки ніхто не реагував, він вирішив вийти із авто, почав чіплятися до інспектора патрульної поліції, а потім взагалі накинувся на нього із кулаками. Неадекватного дебошира-заступника затримали, а правоохоронцю викликали швидку і госпіталізували із травмою, - йдеться в повідомленні.

Відомо, що Костенко відмовилася від проходження будь-яких тестів на стан сп’яніння, автомобіль було доставлено на штраф-майданчик.

Також повідомляється, що Слончак вдарив інспектора патрульної поліції в обличчя. Медики оцінюють стан потерпілого як стабільний.

На інцидент відреагував мер міста Віталій Кличко. У своєму Telegram-каналі він повідомив, що ухвалив рішення про Володимира Слончака, як тільки дізнався про інцидент.

Про яке саме рішення йде мова, Кличко не уточнив, однак додав, що сьогодні воно буде оформлене документально. Кличко також повідомив, що більше інформації озвучить під час брифінгу о 12 годині дня.

У Відділі комунікації поліції Києва повідомили, що стосовно чиновника розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Фігуранта затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому загрожує до п’яти років ув’язнення.

Нагадаємо, у мережі з’явилося відео, яке свідчить, що брат керівника Офісу президента Андрія Єрмака, Денис Єрмак, який замішаний у гучному скандалі з плівками Гео Лероса, ймовірно, брав хабарі за посади не лише грошима, але й цінними подарунками.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
10 серпня 2026
Країні потрібні люди: за яких умов українців стане більше
Низька народжуваність і страх засилля мігрантами викликають у багатьох українців почуття тривоги за майбутнє країни. Але попри важку демографічну кризу, все ж є шляхи зупинити Україну від обезлюднення
06 серпня 2026
Зерно під блокадою: як українські фермери повторюють уроки 4-річної давнини
Ціни обвалилися, коли стало зрозуміло, що Росія заблокувала порти
02 серпня 2026
Мобілізація, каліцтва, ПТСР: створювати сім'ї в Україні стало складніше
Нестабільність і криза в Україні не сприяють створенню міцної сім'ї та бажанню народити дитину. Про це свідчить велика кількість розлучень та зниження шлюбів. Інша проблема – скорочення кількості чоло...
01 серпня 2026
Прифронтові жнива: знищений врожай, скалічені життя і збитки для бізнесу
Чуйка, бронежилет і шолом. Нині це звичайні атрибути фермера на Херсонщині. У деяких районах спокійніше, та чим ближчий Дніпро, який розділяє звільнену праву і окуповану ліву частину області, тим біль...