UA | RU
21 березня 2020, 10:14 11996

Ярославський вирішив дати заробити братові на продажі медобладнання - голова Харківської ОДА Кучер

21 березня 2020, 10:14 11996
Губернатор Харківської області Олексій Кучер відповів на звинувачення мера Харкова Геннадія Кернеса, який назвав першого міллю
Губернатор Харківської області Олексій Кучер відповів на звинувачення мера Харкова Геннадія Кернеса, який назвав першого міллю
Фото: Facebook

Про це Кучер написав на своїй сторінці в Facebook, передає RegioNews.

Так, Кучер з Кернесом продовжують обмінюватися "теплими" словами в соцмережах. Все почалося з проведення засідання антикризового штабу Харківщини, який був створений з метою боротьби з коронавірусом. За словами Кернеса, губернатор Харківської області від боротьби з коронавірусом самоусунувся і на зустріч не прийшов.

Після чого Кучер нагадав Кернесу, що 90-ті роки пройшли, і він не може вимагати гроші з бізнесменів. Мер у свою чергу, порівняв губернатора з міллю, а себе та бізнесмена Ярославського з танком.

"Коментуючи написане мером Харкова, я б сказав, що Кернес і Ярославський - це танк, який швидше схожий на трактор виробництва ХТЗ, випуск яких Ярославський так і не налагодив, хоча багато про це говорив", - написав у відповідь Кучер.

Кучер говорить, що напередодні у нього з Ярославським відбулася розмова, де бізнесмен нібито прямо радив губернатору, як витрачати бюджетні гроші. Кучер відмовився і говорить, що після цього посипалися образи на його адресу.

Також губернатор запевняє, що власник групи DCH Олександр Ярославський вирішив дати заробити компанії свого брата з постачання медобладнання.

"Я щиро радий, що вони щось там закуповують для міста. Є ще багато бізнесменів, які роблять це для обласних медичних установ, а також допомагають своїм транспортом забирати харків'ян з території інших держав. Я вдячний всым, хто допомагає місту та області. Неважливо, якими способами вони це роблять", - додав він.

Нагадаємо, що за зверненням Кернеса Київський райсуд Полтави переніс на 8 квітня засідання з повторного розгляду справи проти нього та двох його охоронців.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews