UA | RU
27 лютого 2020, 18:26 32

В Україні заборонили ще три російських телеканали

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення ввела заборону на ретрансляцію на території України каналів "Єврокіно", "Зоопарк" і "Топшоп ТВ"
Фото: flickr
Нацрада з питань телебачення і радіомовлення ввела заборону на ретрансляцію на території України каналів "Єврокіно", "Зоопарк" і "Топшоп ТВ"

Про це повідомляє прес-служба регулятора, передає RegioNews.

Члени Нацради одноголосно проголосували за те, щоб вилучити ці канали з переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та законодавству України.

У прес-службі відзначили, що до Національної ради звернулася компанія ТОВ "Студіо Модерна", якій належало право на поширення програми "Топшоп" на території України, з проханням видалити відповідну програму з Переліку іноземних програм.

Керуючись нормами Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" та іншими нормативно-правовими документами, регулятор скасував свої попередні рішення за програмами "Єврокіно", "Топшоп" і "Зоопарк" і видалив їх з Переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції на території України.

Раніше повідомлялося, що багатьох областях України журналісти регіональних філій Суспільного мовлення влаштували акції на підтримку місцевого радіо і телебачення. Працівники обурені скороченням виробництва власного контенту на регіональних телеканалах суспільного мовника з трьох годин до однієї


Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Надал Сергій
Міський голова Тернополя
Буряк Володимир
Міський голова Запоріжжя
Симчишин Олександр
Міський голова Хмельницького
Всі досьє »