UA | RU
06 липня 2020, 21:30 34

Лише 14 депутатів Тернопільської облради позитивно оцінили роботу голови ОДА Труша

Інші 50 дали негативну оцінку його діяльності
Інші 50 дали негативну оцінку його діяльності

Сьогодні депутати Тернопільської облради заслухали звіт голови ОДА Володимира Труша про підсумки роботи за 100 днів перебування на посаді ы не ухвалили його.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав депутат тернопільської облради Богдан Яциковський.

Лише 14 з 64 депутатів Тернопільської обласної ради визнали задовільною роботу голови облдержадміністрації Володимира Труша. Такі підсумки сьогоднішнього голосування після заслуховування звіту очільника області за 100 днів на посаді.

Як представник народу в облраді, оцінюю роботу очільника області на двійку. Моя порада Володимиру Трушу: "Пишіть заяву і йдіть! Це – не ваше!". Сьогодні в сесійнійній залі була одностайність, депутати облради не прийняли звіт голови ОДА. "За" проголосувало лише 14 депутатів", – написав Богдан Яциковський.

Говорив та говоритиму, Тернопільщина не заслуговує такого очільника ОДА, як Володимир Труш! Провальна робота у боротьбі з коронавірусом, в тому числі у Почаївській зоні, на Кременеччині, Шумщині. У надскладний час пандемії коронавірусу депутати обласної ради допомагали медикам усім необхідним, але жодним чином не очільник області. Байдуже ставлення голови ОДА у подоланні наслідків шкоди, завданої паводками в окремих районах області. Фактично рейдерське захоплення землі на Бережанщині та безглузді відповіді на усі запитання поставлені сьогодні на сесії Тернопільська обласна рада очільнику ОДА. Очевидно, що Труш виконує єдине завдання: знищує область! Бо як інакше можна пояснити всю його "працю" з першого дня на посаді голови ОДА?! Як представник народу в облраді, оцінюю роботу очільника області на двійку. Моя порада Володимиру Трушу: "Пишіть заяву і йдіть! Це - не ваше!" Сьогодні в сесійнійній залі була одностайність, депутати облради не прийняли звіт голови ОДА. "За" проголосувало лише 14 депутатів.

Опубліковано Богданом Яциковським Понеділок, 6 липня 2020 р.

Нагадаємо, Володимира Труша призначили на посаду голови Тернопільської ОДА 19 березня 2020 року.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram