UA | RU
17 березня 2023, 19:14

Командувач Об'єднаних сил відвідав Сумщину

Сергій Наєв

У Сумській області було проведено нараду з питань удосконалення цивільного захисту населення, що мешкає в прикордонних районах. Участь у ній взяли командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв та в. о. голови Сумської ОВА Тарас Савченко

Про це повідомили у командуванні Об'єднаних сил ЗСУ, передає RegioNews.

Наголошується, що нарада мала практичне спрямування – організувати спільну роботу зі зменшення втрат серед цивільного населення та посилення захисту критичних об’єктів цивільної інфраструктури у прикордонні Сумщини.

"Нами визначені спільні напрямки щодо миттєвого реагування на ворожі обстріли по об’єктах критичної інфраструктури та миттєвого забезпечення захисту цивільного населення області", – наголосив очільника області Тарас Савченко.

На Сумщині генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав оборонні позиції з метою вивчення умов несення служби та виконання бойових завдань.

"Військові, які боронять Сумський напрямок, дуже вмотивовані, знають своє бойове завдання й готові до його виконання. Командирами підрозділів правильно організовані заходи бойової підготовки, логістичне забезпечення та створені комфортні умови служби й проживання для бійців", – зазначив командувач.

За словами генерал-лейтенанта Сергія Наєва, стан військових справ на прикордонні такий, що забезпечує якісне виконання поставлених завдань.

"Це наші хлопці, наші військовослужбовці, і наше завдання – створити такі умови для них, щоб вони завжди були в готовності до виконання завдань за призначенням. Над цим ми працюємо й надалі будемо працювати", - зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

До слова, Сумщина має найдовший кордон із російською федерацією – 564 км. Із 51-ї громади області 15 – межують із країною-агресором, щодня потерпаючи від обстрілів.

Нагадаємо, раніше командувач Об'єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв запевнив, що загроза наземних дій ворога з північного напрямку низька, але на полігонах Білорусі підготовлені наметові містечка для додаткових сил.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook