UA | RU
17 липня 2024, 03:19

Офіс омбудсмена перевірив суд на Рівненщині щодо дотримання прав людини — які порушення виявили

фото: facebook.com/rivne.ombudsman

Команда Офісу омбудсмена України здійснила візит до Корецького районного суду на Рівненщині та зафіксувала факти порушення прав людини

Про це повідомили на сторінці Представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини в Рівненській області, передає RegioNews.

Як зазначається у повідомленні, моніторинг провели для того, аби дізнатися умови та доступність у приміщенні суду, в яких перебувають обвинувачені, засуджені особи.

За підсумками перевірки з'ясувалося, що на першому поверсі двох будівель, в яких знаходиться суд, облаштовано залу судових засідань для розгляду цивільних та адміністративних справ та дві зали для розгляду кримінальних справ. На другому – розміщені кабінети самих працівників. Також, здійснюється охорона та пропускний режим.

Серед порушень, які встановили в ході розслідування: кількості кімнат для тримання підсудних (засуджених) не відповідають державним будівельним нормам, не обладнано огородженої стоянки для заїзду автотранспорту варти та посадки (висадки) затриманих осіб, і не забезпечується доступність для пересування маломобільних груп населення.

З метою їх усунення секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини скерує до відповідних органів акти реагування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у приватному дитсадку в селищі Великодолинське Одеської області зафіксували жорстоке поводження з дворічною вихованкою. Відео зі цькуванням поширилось в інтернеті.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей