На Рівненщині чоловік, який намагався вкрасти 143 банки з консервацією, застряг на місці злочину
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6277_605x320.jpg)
Жителька села Костянець Дубенського району на Рівненщині виявила у підвалі свого будинку незнайомого чоловіка. Як з'ясувалося, це злодій, який застряг у вікні при спробі вкрасти банки з консервацією
Про це повідомили у поліції Рівненщини, передає RegioNews.
Як розповіли у поліції, зловмисник вночі проник у приміщення підвалу через вікно і почав викладати звідти консервацію. Злодій дістав із підвалу усі 143 банки, які там зберігалися.
Та вибратися з підвалу тим же способом чоловікові не вдалося - він заблокував собі вихід банками, які намагався вкрасти. Двері до приміщення були замкнені, та й щоб скористатися ними, зловмисникові довелося б заходити у будинок.
43-річна власниця будинку, побачивши вранці злодія, звернулася до правоохоронців. Злочинцем виявився 64-річний житель села Новостав. Його затримали й взяли під варту на 60 діб.
За крадіжку в умовах воєнного стану (ч.4 ст. 185 ККУ) йому загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що правоохоронці спіймали двох чоловіків, які у селищі Красноставці на Прикарпатті вкрали з магазину 30 блоків цигарок. Їм загрожує до восьми років в'язниці.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)