UA | RU
07 лютого 2024, 05:45

Погода в Україні 7 лютого: синоптики попередили про ожеледицю на дорогах

Фото: pixabay.com

В Україні найближчими днями синоптики очікують ожеледицю на дорогах та налипання мокрого снігу

Як повідомляє RegioNews, про це йдеться у повідомленні Укргідрометцентру.

"7 лютого вночі у північних та східних областях невеликий мокрий сніг та дощ, на північному сході країни місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця", - йдеться у повідомленні.

Вдень у західних та північних областях невеликі дощі, на решті території без опадів.

Температура вночі 1-6° тепла, вдень 7-12°, на півдні країни до 16° тепла, у східних, Сумській областях та в Карпатах вночі 1-6° морозу, вдень 2-7° тепла.

Вітер південно-західний з переходом на східний, 5-12 м/с, крім півдня та південного сходу, на високогір'ї Карпат 25-30 м/с.

У наступні дві доби в Україні, крім південної частини, часом мокрий сніг та дощ.

Очікується, що температура 8 лютого в північних, північно-східних та більшості західних областей вночі від 3° тепла до 4° морозу, вдень 0-5° тепла. На решті території вночі 1-6° тепла, вдень 3-8°, на півдні країни 10-15°.

Вночі 8 лютого місцями в західних, північних та східних областях пориви вітру 15-20 м/с.

Як інформують синоптики, 9 лютого в Україні, крім південної частини, Прикарпаття й Закарпаття, очікується зниження температури на 3-5°.

Нагадаємо, на Полтавщині після зіткнення з бензовозом згоріли водій та пасажир легковика. ДТП сталась вранці 2 лютого поблизу села Минівка Терешківської громади.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10
Не врахували допомогу й завищили собівартість: прокуратура Вінниці повернула до бюджету 4,1 млн грн
04 грудня 2025, 21:00